Ege Haberleri

EGE

  Aklını başına topla yeter

  Elif DEMİRCİ / İZMİR, (DHA)
  19.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 18.12.2009 - 20:26

  Hafta sonu ilçe başkanları ve eşleriyle birlikte Selçuk Sürmeli Grand Efes’te kamp yapıp, kongre sürecini değerlendirecek olan CHP İzmir İl Başkanı Rıfat Nalbantoğlu, kendisini ilçe başkanlarına tatil rüşveti vermekle suçlayan selefine sert çıktı.

  İlçe başkanlarının kendi masraflarını karşılayacaklarını belirten Nalbantoğlu, Karataş’a “Aklını başına topla. Artık, yeter!” diye konuştu.
  Karataş için ne dedi
  CHP’de tartışmalı geçen kongre sürecinde rakipler, sert eleştirilere başladı. CHP İzmir İl Başkanlığı’na hazırlanan Kemal Karataş, hafta sonu ilçe başkanları ve eşleriyle birlikte Selçuk Sürmeli Grand Efes’te kamp yapıp, kongre sürecini değerlendirecek olan CHP İzmir İl Başkanı Rıfat Nalbantoğlu’nu rüşvet vermekle suçlamıştı. Nalbantoğlu’dan cevap gecikmedi. İl Başkanı, Karataş için şöyle konuştu: “CHP’nin ilçe başkanlarını tanımıyor. Onların rüşvet alabileceğini düşünüyor. Kaldı ki bu toplantıda ilçe başkanları kendilerinin ve eşlerinin masraflarını karşılıyor. Ona sadece ‘aklını başına al. Artık yeter’ diyorum.”
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı