« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aklım Fener'de

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Zola, Türkiye’de oynamak istediğini söyledi:

Chelsea forması altında haftada 25 bin sterline oynayan golcü futbolcunun, yıllığı 1 milyon sterline F.Bahçeye'ye gitmek istediği belirtildi. İngiliz basını Zola'nın Ada defterini kapadığını yazdı.

CHELSEA'nin ve İtalya Milli Takımı'nın forvetteki etkili ismi Zola, F.Bahçe'ye yeşil ışık yaktı. Geçen hafta İngiliz basınında 'Türkiye'de oynamak istiyorum' şeklinde demeçleri çıkan Chelsea'nin yıldız oyuncusu Gianfranco Zola'ya F.Bahçe'nin açık kart verdiği fakat İtalyan futbolcunun teknik direktör Gianluca Vialli'nin durumunu beklediği öğrenildi.

SON ŞANSI

Gazeteler, menajer Celalettin Bilgiç ile konuşan Zola'nın kaderinin Chelsea'nin 20 Mayıs'ta Aston Villa ile oynayacağı Federasyon Kupası Finali'nden sonra belli olacağını yazdılar. Fenerbahçe'ye gidişine yüzde 60 şans tanınan 33 yaşındaki futbolcunun, son şansını kaçırmak istemediği belirtildi.

25 BİN STERLİN

İngiltere'de eşi ve çocuklarıyla çok mutlu bir yaşantısı olan Zola'nın, 25 bin sterlin gibi bir haftalıkla, yıllığı 1 milyon sterline F.Bahçeye'ye gelebileceği ileri sürülüyor. Zola'ya yapılan ilk teklifte F.Bahçe'nin 'Rakamı sen tayin et. Beraberinde getirmek istediğin futbolcuları da seç' dendiği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz