« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aklı hala Avrupa’da

Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Gökdeniz Karadeniz, bu sezon attığı gollerle bordo mavili takıma adeta hayat veriyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Gökdeniz, ligin geride kalan 7 haftasında 10 golü bulunan bordo mavili takımın gollerinin yarısını atarken, şampiyonluk şanslarının en az diğer adaylarınki kadar olduğunu söyledi.

İngiltere’yi istiyor

Milli futbolcu, sezon başında kendisine İngiliz ve Alman kulüplerinden teklif geldiğini belirterek, "Bu sezon Avrupa’ya gitmeyi istedim ve yönetimle konuştum ama izin vermediler. Sözleşmem sürdüğü için kaldım. Ama yurt dışında oynama hedefim devam ediyor ve inşallah oynayacağım. Artık farklı heyecanlar yaşamak istiyorum. Zaten yurt dışında oynamak her futbolcunun hayalidir. Tabii sadece oynamak değil, kalıcı olmak istiyorum. Emre, Nihat, Alpay, Tugay ağabey gibi? Şimdi Ümit Özat ve Tuncay gitti. Tuncay’ın da orada kalacağına inanıyorum. Gittiğim zaman sonuna kadar zorlamak istiyorum. Tabii yaşanmamış bir olayın üzerine konuşmak zor. Ama imzaladığım sözleşme sona erinceye kadar orada kalmak isterim. Tercih olarak İngiltere Ligi tabii ki ön planda" dedi.

Sivas’tan gol izni

Bu arada Sivasspor’un, 3-0 hükmen galibiyetin ardından ligin ikinci yarısında oynayacağı Trabzonspor maçına rakibinin1-0 öne geçmesi için gol izni vermeyi planladığı öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz