HATAY HABERLERİ

AKİM vatandaşların sesi olmaya devam ediyor

AA / Lale Köklü
25.02.2016 - 15:52Son Güncelleme :

- AK Parti İl Başkanı Atıç, AKİM'i arayan bir vatandaşın bebeği için istediği ortopedik medikal ayakkabıyı aileye hediye etti

AA / Lale Köklü

HATAY (AA) - AK Parti Genel Merkezi tarafından vatandaşla daha yakın olabilmek, varsa sorunlarını dinleyip çözümler üretebilmek, milletvekilleri ve parti birimleri arasında sağlıklı iletişim kurmak amacıyla 81 ilde kurulan AK Parti İletişim Merkezi (AKİM), Hatay'da hizmet vermeye devam ediyor.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, AKİM'i arayan bir vatandaşın bebeği için istediği ortopedik medikal ayakkabıyı aileye hediye etti.

AKİM'e sosyal medya üzerinden ulaşan ve oğlunun yaşadığı sorunu anlatan Menekşe Hatay'ın oğlunun ortopedik medikal ayakkabı talebini öğrenen AK Parti İl Başkanlığı harekete geçti.

Hatay ailesine talep ettikleri ortopedik medikal ayakkabı, başkan Atıç tarafından hediye edildi.

Atıç, sorunların ancak paylaşılarak çözüme kavuşabileceğini belirtti.

Hatay ailesinin kendilerine ulaşmasıyla biran önce harekete geçtiklerini ve onları mutlu etmek istediklerini kaydeden Atıç, "Biz AKİM sayesinde halkımızdan daha çabuk haberdar oluyor, sorunları daha hızlı ve kolay şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Hatay'da da faaliyete başlayan AKİM sayesinde halkımızla olan bağımız daha da güçlendi" ifadesini kullandı.

Atıç, vatandaşların AKİM'e 444 25 44'ü arayarak ulaşabileceğini bildirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden AKİM vatandaşların sesi olmaya devam ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 15 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AKİM vatandaşların sesi olmaya devam ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı