« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Akıl oyunları

İdmanın ilk bölümünde ileri uçta Alex-Kuyt ikilisine yer veren F.Bahçe Teknik Direktörü, hücumda daha sonra Kaptan’la Sow’u denedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

AYKUT Kocaman, Kasımpaşa maçına yönelik yaptırdığı son idmanda 11 için çeşitli varyasyonlar denedi. Antrenmanın bir bölümünde sol kanatta Sow’u sağ kanatta ise Mehmet Topuz’u oynatan Kocaman, ileri ikili de ise Alex ve Kuyt’a yer verdi. Antrenmanın diğer bölümündeyse Kuyt-Sow ikilisine yer veren tecrübeli teknik adam, diğer bölümde Alex ile Sow’a yer verdi. Kocaman’ın nasıl bir taktikle sahaya çıkacağı bugün öğlen yapılacak toplantıda kesinleşecek.
Antrenman boyunca çeşitli taktik denemeleri yapan Aykut Kocaman, 5’e 2 ve şut çalışmasının ardından taktik çalışmaya geçti. Bu arada birkaç kez ilk 11’de değişiklikler yapan Kocaman, futbolcularını da şaşırttı.
Aykut Kocaman futbolcularını bir konuda daha şaşırttı. Normalde son antrenmanın ardından kadroyu yazan ve diğer oyuncuları evlerine gönderen deneyimli çalıştırıcı, bu kez tüm oyuncularının kampta kalmalarını istedi. İlk 18’i henüz belirlemeyen Kocaman, bugün öğlen saatlerinde kadroyu açıklayacak. Takımdaki diğer oyuncular ise yine Samandıra’da olacaklar ve sarı lacivertlilerdeki tüm futbolcular takım halinde Kasımpaşa maçına gidecekler. İlk kez gerşekleştirilen bu çalışma ile takımdaki bütünleşmenin daha da artması bekleniyor.

Kocaman’ın  terapisi futbolculardan

LİGDE Trabzonspor karşısında alınan beraberliğin ardından morali bozulan ve dışa çok yansıtmasa da içinde fırtınalar kopan F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’a futbolcuları destek oldu. Sarı lacivertli oyuncular, başta Volkan Demirel olmak üzere tam bir takım gibi hareket ederek,  özellikle son günlerdeki idmanlarda Kocaman’ın yüzünün gülmesini sağladılar.

Kocaman Bienvenu’yü oynatmayacak

Aykut Kocaman’ın Bienvenu’yü Kasımpaşa maçı kadrosuna almaması bekleniyor. Sakatlığı nedeniyle uzun zamandır oynayamayan Krasic yüksek ihtimalle 18’de yer alacak. Kuyt’ın ise ilk 11’de olması bekleniyor. Kocaman’ın Alex’e forma vermesi halinde Sow’un sol kanatta görev alması ihtimaller arasında.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler