ESKİŞEHİR HABERLERİ

Akil Gençler Platformundan Anlamlı Müsabaka

IHA
31.10.2015 - 17:11Son Güncelleme :

AKİL GENÇLER PLATFORMU ÜYELERİNİN DÜZENLEDİĞİ HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASINDA OYUNCULAR 81 İLİN YAZILI OLDUĞU FORMALARLA SAHAYA ÇIKTI.

IHA

Akil Gençler Platformu üyelerinin düzenlediği halı saha futbol müsabakasında oyuncular 81 ilin yazılı olduğu formalarla sahaya çıktı.
81 ilin isimlerinin olduğu milli formalarla sahaya çıkan Akil Gençler Platformu üyeler, ’Hep birlikte büyük Türkiyeyiz’ mesajı verdi. Gerçekleştirilen halı saha maçına yoğun ilgi ve katılım oldu. Maçın ardından Akil Gençler Platformu Genel Başkanı Delil Ateş yaptığı açıklamada, 81 ili formalarının yanı sıra yüreklerine de yazdıklarını belirtti. Ateş, "Bizler 81 ilimizi aslında formalarımıza değil yüreklerimize yazdık. Hakkari’den Edirne’ye, Sinop’tan Hatay’a her şehrimizi ve bu şehirlerde yaşayan her insanımızı kardeş bildik. Bu şuurla bütün gençlikle beraber ’Hep birlikte büyük Türkiyeyiz’ dedik. Allah bu kutsal kardeşlik davamızda, yürüdüğümüz ve yürümeye çalıştığımız bu kardeşlik yolunda hepimizin yar ve yardımcısı olsun" dedi.
Maçın ardından hatıra fotoğrafları çektiren akil gençler ’Hep birlikte büyük Türkiye’yiz’ yazılı pankartı açtıktan sonra dağıldılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Akil Gençler Platformundan Anlamlı Müsabaka hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akil Gençler Platformundan Anlamlı Müsabaka haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı