Futbol Akhisar Arena!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akhisar Arena!

Kartal, şampiyonluk yolundaki en zorlu deplasmanlardan biri olan Akhisar’da adeta evinde olacak. Yeşil siyahlı yönetim, Beşiktaş’a iki tribünü komple açma kararı aldı. Böylece 17 bin kişilik statta en az 10 bin 500 siyah beyazlı taraftar olacak.

ŞAMPİYONLUK yolunda cumartesi günü Manisa’da çok kritik bir sınava çıkacak olan Beşiktaş’a Akhisar’dan müjde geldi.

Ege temsilcisi, oluşacak talebe göre maraton tribününü de siyah beyazlı taraftarlara açacak. Böylece Beşiktaş, Manisa 19 Mayıs Stadı’nda kendisini adeta yeni açılan stadı Vodafone Arena’da gibi hissedecek. Yeşil siyahlı yönetim, oluşacak talebe göre 3 bin 500 kişilik Gediz Kale Arkası ve 7 bin kişilik Akigo Maraton tribünlerini Beşiktaş taraftarına ayıracak.

ZEMiNDEKi SIKINTILAR DA AZALDI

Talimatlara göre stat kapasitesinin yüzde 5’i deplasman takımının seyircisine ayrılıyor. 16 bin 597 kişilik bir kapasiteye sahip olan 19 Mayıs Stadı’- nda deplasman seyircisinin kontenjanı 850 kişi. Akhisar yönetiminin daha fazla bilet vermesi sayesinde Beşiktaş, Manisa deplasmanında yaklaşık 10 bin 500 taraftarının önünde oynayacak. Akhisar da böylece kasasını dolduracak. Bilet fiyatlarının bugün açıklanması bekleniyor. Diğer yandan sezon başından beri yaşanan sıkıntı azaldı ve stadın zemini daha iyi bir duruma geldi. Bu durum da siyah beyazlı teknik heyeti rahatlattı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle