« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Akgül'den Mahmut Çelikcan'a ziyaret

Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Duygu SEDEFOĞLU
SON GÜNCELLEME

 Bayram Akgül Başkan Çelikcan’a Adanaspor’un 2012-2013 sezonu maçlarının Kombine Biletlerini hediye etti.

Bank Asya Birinci Liginde Adanaspor’a başarılar dileyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan geçen yıl kıl payı kaçan süper ligin bu yıl kazanılmasını temenni etti. Hem Adana Demirspor hem de Adanaspor’un Bank Asya Birinci liginde mücadele edecek olmasının Adana için çok önemli olduğunu belirterek ‘Her iki takımımıza da başarılar diliyorum. Futbol artık kentlerin tanıtımı için çok önemli hale geldi. En önemlisi ise kentin sosyo-ekonomik dinamiklerini harekete geçiriyor. Kente birçok alanda canlılık kazandırıyor. Her iki takımımızın da bu sene Bank Asya liginde başarılı sonuçlar alarak Adanamızı en iyi şekilde temsil etmelerini temenni ediyorum. Bu önemli maratonu sportmence, başarılı ve dostluk içinde yürütmelerini diliyorum. İki güzide kulübümüze de yakışan budur. Umarım bu yıl iki takımımızın da Süper lige yükseldiği, çifte bayram yapacağımız bir yıl olur. Adanaspor ve tüm camiamıza başarılar diliyorum.’ şeklinde konuştu.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a bu güne kadar Adanaspor’a yaptıkları katkılar için teşekkür ederek ‘Özellikle geçen sene süper lige yükselme maçlarında bizlere verdiği destek için Sayın Çelikcan’a çok teşekkür ediyoruz. Geçen sene kaçırdığımız şampiyonluğu bu sene yakalayıp hemşerilerimize hediye etmek istiyoruz’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz