« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Akgül'den basına teşekkür

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, bugün sona erecek olan 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları öncesinde, programı takip eden basın mensuplarıyla bir araya gelerek teşekkür etti.

ERZURUM / DHA
SON GÜNCELLEME

Dedeman Skı Lodge Otel'de düzenlenen programda konuşan Akgül, basının spor camiası için önemli olduğunu hatırlatarak, basın mensupları olmadan düzenlenen sportif etkinliklerin kamuoyuna duyurulamayacağını ve faaliyetlerin bir anlamının kalmayacağını söyledi.

Akgül: "Bizim spor organizasyonlarında en büyük ortağımız basındır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler olmasaydınız biz organizasyonu ne kadar güzel yaparsak yapalım, basınla paylaşmadıkça kıymeti olmaz, adeta kendimiz çalmış kendimiz oynamış olurduk. Sizler bizim için önemlisiniz, destek ve katkılarınız için teşekkür ediyoruz." İfadelerini kullandı.

Kendisinin de eski bir basın mensubu olduğunu ve bundan gurur duyduğunu da anlatan Akgül, "Ben de biliyorsunuz, eski bir gazeteciyim, hala kendimi öyle hissediyorum. Sarı Basın Kartımı şerefle taşıyorum, Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim" şeklinde konuştu.

Programda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi sanatçıları Türk Halk ve Türk Sanat müziği eserlerinden oluşan bir konser verdi.

Programda basın mensuplarına Darphane tarafından bastırılan 2011 Kış Oyunları hatıra paralarından hediye edildi.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz