ANKARA HABERLERİ

Akgül’e Geri Dönüşüm Teşekkürü

IHA
12 Ekim 2015 - 11:03Son Güncelleme : 12 Ekim 2015 - 11:04

YEREL HABERLER ANKARA

IHA

Geri dönüşüm çalışmalarıyla tonlarca atığı çevreye zarar vermeden toplayan ve ekonomiye kazandıran Mamak Belediyesi’nin çalışmaları sivil toplum kuruluşları ve dernekler tarafından da taktirle karşılanıyor. Kısa adı TAP olan Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e; geri dönüşüm konusunda yaptığı özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette TAP İç Anadolu Bölge Sorumlusu Abdullah Ömür ve Ankara Proje Sorumlusu İsmail Cenk Erten bulundu. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül: “Bir zamanlar çöplüğü ile anılan Mamak’ta gerçekleştirdiğimiz geri dönüşüm çalışmalarıyla birlikte tonlarca atık çevre kirliği oluşturmadan, doğaya zarar vermeden ekonomiye kazandırıyoruz. Bu manada çeşitli derneklerle iş birliği yaparak projeler geliştiriyor ve Mamak’ta uyguluyoruz” dedi.
ATIK PİLLERİ TOPLAYARAK ÇEVREYE ZARAR VERMESİNİ ENGELLİYORUZ
Ziyarette TAP İç Anadolu Bölge Sorumlusu Abdullah Ömür Mamak Belediyesi ile yaptıkları işbirliği çerçevesinde Mamak’ta birçok noktaya atık pil kutusu bıraktıklarını dile getirdi. Mamak Belediyesi ile büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarını söyleyen Ömür: “Başkanım Mamak’ta topladığımız atık piller ile tonlarca toprağın kirlenmesinin de önüne geçmiş oluyoruz. Gösterdiğiniz özverili çalışmalardan dolayı başta şahsınız olmak üzere tüm Mamak Belediyesi personeline teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Akgül’e Geri Dönüşüm Teşekkürü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ekim 2015 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akgül’e Geri Dönüşüm Teşekkürü haberi güncellenecektir.

  ANKARA YOL DURUMU
  Ankara1 DERECE
  Yol durumu »
  ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:05
  • Guneş
   05:56
  • Öğle
   13:03
  • İkindi
   16:51
  • Akşam
   19:50
  • Yatsı
   21:26
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı