MERSİN HABERLERİ

Akdeniz'de metruk bina yıkımı

DHA
28.03.2017 - 13:15Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’in merkez Akdeniz İlçesi'nde can ve mal güvenliği açısından tehlike arz eden ve aynı zamanda kentin siluetini olumsuz yönde etkileyen binalar, belediye ekipleri tarafından birer birer yıkılıyor.
Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı yıkım ekipleri, belirledikleri program çerçevesinde son olarak İhsaniye Mahallesinde bulunan metruk bir binanın yıkımını tamamladı. Çalışma öncesi binanın bulunduğu 4915 sokak üzerinde tedbir alan ve sokağı geçici olarak araç ve yaya trafiğine kapatan ekipler, çevre güvenliğini alarak çalışmaların güvenli bir biçimde başlamasını sağladılar. Hali hazırda sahipleri tarafından kullanılmayan tek katlı mesken, iş makinelerinin de yardımıyla dış duvarlarından başlanarak kontrollü olarak yıkıldı. Yıkımın ardından oluşan moloz yığını, yine belediye ekipleri tarafından bertaraf edildi.

MERSİN, (DHA)
ME(AŞ/EŞ)(FOTOĞRAF)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Akdeniz'de metruk bina yıkımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 13 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akdeniz'de metruk bina yıkımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı