GeriSpor Akdeniz Oyunları gaza basıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akdeniz Oyunları gaza basıyor

Akdeniz Oyunları gaza basıyor
refid:23548049 ilişkili resim dosyası

17. Akdeniz Oyunları'nda yarın 9 branşta daha müsabakalar başlıyor.

Mersin'de düzenlenen oyunlarda yarın boks, artistik cimnastik, halter, judo, kürek, tekvando, voleybol, yelken ve yüzmede sporcular mücadele edecek. Mersin Olimpik Yüzme Havuzu'ndaki yüzme yarışlarında yarın kadınlar ve erkekler 50 metre sırtüstü, 100 metre kurbağalama, 200 metre bireysel karışık, 400 metre serbest ve kadınlar 4x100 metre serbest bayrakta sabah seansında eleme, akşam seansında ise final yarışları yapılacak.

Halterde Erdemli Spor Salonu'nda yapılacak erkeklerde 56 ve 62 ve kadınlarda 48 kilo müsabakaları sonunda madalyalar sahiplerini bulacak. Judoda da Mersin Üniversitesi Spor Salonu'nda erkekler 60 ve 66 kilo, kadınlarda 48, 52 ve 57 kilolarda madalyaların sahibi yarın belli olacak. Mersin Edip Buran Spor Salonu'nda yarın tekvandoda kadınlar 49 ve 57, erkeklerde artı 80 kilo eleme ve finaller yapılacak.

Voleybol erkeklerde grup maçları başlıyor
Voleybol erkeklerde yarın grup maçları başlıyor. Toroslar Spor Salonu'nda A Grubu'nda saat 13.00'te Mısır-Fransa, B Grubu'nda saat 15.30'da Tunus-Cezayir ve saat 18.00'de İtalya-Makedonya karşılaşmaları oynanacak. Üç takımın yer aldığı A Grubu'nda bulunan Türkiye, ilk maçında 23 Haziran Pazar günü Mısır ile karşılaşacak. Artistik cimnastikte kadınlar yarın Mersin Cimnastik Salonu'nda mücadele edecek. Erkek ve kadın yelken yarışları yarın Mersin Marina'da yapılacak. Boksta Tarsus Spor Salonu'nda, kürekte erkek ve kadınlarda Adana Seyhan Baraj Gölü'nde yarın eleme maçları yapılacak.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle