ANTALYA HABERLERİ

Akdeniz Edaşta Seçim Hazırlıkları Tamamlandı

IHA
26.10.2015 - 13:53Son Güncelleme :

akdeniz edaş, 1 kasım seçimleri öncesinde bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı

IHA

1 Kasımda gerçekleştirilecek olan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde elektrik kesintilerinin yaşanmaması için Akdeniz EDAŞ, enerji nakil hatları ve elektrik dağıtım trafolarında bakım çalışmalarını tamamladı.
Akdeniz EDAŞ 1 Kasımda gerçekleştirilecek olan seçimlerde elektrik kesintilerinin yaşanmaması için bakım ve onarın çalışmalarını tamamladı. Akdeniz EDAŞ’tan yapılan açıklamada, yaklaşık bir aydır yoğun bir çalışma temposuna girdiklerini, kriz masası oluşturarak tüm tedbirlerinin tekrar gözden geçirildiği belirtildi. Yapılan çalışmaların Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına raporlandığı ifade edilen açıklamada, “Seçim günü Antalya, Isparta ve Burdur illerini kapsayan sorumluluk bölgesinde olası bir elektrik kesintisi yaşanması durumunda, anında müdahale için tüm personel, mühendis ve yöneticilerin izinleri iptal edilmiştir. Alınan tedbirler kapsamında 31 adet TEİAŞ trafo merkezi ve kritik bölgelere arıza onarım personeli yerleştirilecek. 24 saat esaslı 3 vardiya düzeninde 140 araç, 690 arıza personeli ve Şebeke Takip Koordinasyon merkezi ve 186 çağrı merkezi ile seçim gününe hazırız” denildi.
Öte yandan, Seçim sürecinde olumsuzluk yaşanmaması için planlı kesintilerin de seçimden sonraki haftaya kadar iptal edildiği kaydedildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Akdeniz Edaşta Seçim Hazırlıkları Tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 13 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akdeniz Edaşta Seçim Hazırlıkları Tamamlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı