Gündem Haberleri

  Akdeniz’de Turizm

  Hürriyet Haber
  14.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bilal ÇELİKTAŞ

  Türkiz güzelleştiriyor

  Son yıllarda turizm alanında önemli bir paya sahip olan sağlık ve güzellik merkezleri Antalya'da turistlerin hizmetine giriyor.

  Ma Biche Otel'den sonra Kemer'deki Türkiz Otel'de 2 milyon dolarlık bir yatırım gerçekleştirerek, son sistem cihazlarla sağlık ve güzellik merkezi kurdu. Fransız uzmanların görev aldığı sağlık ve güzellik merkezinde gerekli olan tüm cihazlarda yurtdışından ithal edildi.

  YENİLİKLER ŞART

  Dünya turizminin, sağlık alanında yapılan yatırımlara doğru yöneldiğini ve tatile çıkan grupların tercihlerinde ilk sırayı aldığını söyleyen Türkiz Otel Genel Müdürü Feridun Tabur, Türk turizminin rakipleriyle rekabette, yer alabilmesi için yeniliklere uyum göstermesi gerektiğini söyledi.

  REKABET EDECEK

  Sağlık ve Güzellik Merkezi'nen Kemer'e yeni bir soluk getireceğini ve özellikle uzun yıllardır hasreti çekilen zengin turisti bölgeye çekeceğini kaydeden Feridun Tabur, ‘‘Sağlık ve Güzellik ünitemiz yenilenen otelimizin en önemli bölümünü oluşturuyor. Türk turizmi, avrupa pazarında bu yeniliklerle rakipleriyle daha kolay rekabet edecek’’ dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı