ŞANLIURFA HABERLERİ

Akçakale’de Vatandaşlar, Yeni Açılan Hastahane İçin Servis İstiyor

IHA
28.10.2015 - 15:33Son Güncelleme :

İBRAHİM TÖBAY-1

IHA

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde vatandaşlar kentin 2 kilometre dışında hizmete açılan hastaneye servis bulunmadığını söyleyerek, tepki gösterdi.
Akçakale’nin 2 kilometre dışında yapılan ve hizmete açılan 75 Yataklı Devlet Hastanesi’nde ulaşımın sorunlu olduğunu belirten vatandaşlar, hastaneye servisin hizmet vermesini istedi. Ulaşım sorunu nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını belirten hasta yakınları , hastane yetkililerin sorumunu çözmesi için çağrıda bulundu. hasta yakınlarından İbrahim Töbay,"Yeni hastaneye kavuştuğumuz için sevinçliyiz. Yapımında emeği geçen bütün yetkililere teşekkür ederim. Ancak Akçakale’den yeni hastaneye gelmek sorun. Çünkü yeni hastane ilçeden tam 2 kilo metre uzaklıkta, gelmekte çok zorlanıyoruz. İlçe ile hastane arasına taşıma için servis tahsis edilmesini istiyoruz" dedi.
Töbay, hastanede birçok polikliniğin açık ama içerisinde doktor bulunmadığını belirterek doktor sorununa da çözüm bulunmasını istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Akçakale’de Vatandaşlar, Yeni Açılan Hastahane İçin Servis İstiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akçakale’de Vatandaşlar, Yeni Açılan Hastahane İçin Servis İstiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı