MALATYA HABERLERİ

Akçadağ’a İnceleme Ve İstişare Gezisi

IHA
06 Eylül 2015 - 11:45Son Güncelleme : 06 Eylül 2015 - 11:46

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇAKIR’IN TALİMATI DOĞRULTUSUNDA ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRESİ BAŞKANLIĞI YETKİLİLERİ AKÇADAĞ İLÇESİNDE İNCELEME, BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE ÇALIŞMALARINDA BULUNDU.

IHA

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın talimatı doğrultusunda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı yetkilileri Akçadağ ilçesinde inceleme, bilgilendirme ve istişare çalışmalarında bulundu.
Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt başkanlığında gerçekleştirilen programa Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi bünyesindeki şube müdürleri katıldı. Akçadağ Kaymakamı ve Akçadağ Belediye Başkanının da ziyaret edildiği inceleme gezisinde önemli tespitlerde bulunuldu. İlçelerdeki iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatlarının yanı sıra denetim konularında ilgili mevzuatlar anlatılırken, ihalesi yapılan ve yakında hizmete girecek olan Malatya Entegre Çevre Projesi kapsamında Akçadağ ilçesine kurulacak olan aktarma istasyonunun yer seçimleri de yapıldı. Haşerelerin üreme yerleri olan durgun su ve diğer yerlerdeki larva kaynaklarının tespiti ve önlem alınması için Akçadağ Belediyesi tarafından alınması gereken tedbirlerin de görüşüldüğü gezide ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kütüphanelerde de İlçe Kaymakamları ile birlikte incelemeler yapıldı.
Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt, belirli bir program dahilinde bütün ilçeleri gezerek inceleme, bilgilendirme ve istişarelerde bulunacaklarını söyledi. Bozkurt, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda sorunların yerinde tespit edilmesi, bilgilendirme yapılması ve karşılıklı istişarelerde bulunulması amacıyla ilçelerimizi gezerek yetkililerle görüşüyoruz. Kaymakamlık ve İlçe Belediyeleri başta olmak üzere gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşerek, bilgilendirmenin yanı sıra istişarelerde bulunuyoruz. Bundan sonra şube müdürü arkadaşlarımızla birlikte her hafta ilçelerimize giderek, bu programlarımızı devam ettireceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Akçadağ’a İnceleme Ve İstişare Gezisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Eylül 2015 tarihinde saat 11 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akçadağ’a İnceleme Ve İstişare Gezisi haberi güncellenecektir.

  MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   03:48
  • Guneş
   05:36
  • Öğle
   12:42
  • İkindi
   16:28
  • Akşam
   19:27
  • Yatsı
   21:00
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı