Akbank, 22 mağazada CarrefourSa Kredi Expres açacak

Hürriyet Haber
20.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, bu yıl sonuna kadar CarrefourSa mağazalarının içinde hizmete açacakları “Carrefour Axess” şubesi sayısının 22’ye ulaşacağını söyledi.

Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Genel Müdür Ziya Akkurt, Genel Müdür Vekili Binbaşgil ve CarrefourSa CEO’su Guillaume Vicaire’yle birlikte İstanbul İçerenköy’deki CarrefourSa Kredi Expres Şubesi’ni ziyaret etti.
Fırsatlar yaratır
Suzan Sabancı Dinçer, CarrefourSa ve Akbank’ın önemli bir stratejik işbirliği başlattığını belirterek, bu işbirliğinin iki tarafa da yeni müşteri ve ek iş fırsatları yaratacağını, Türkiye’deki bireysel bankacılık  müşterilerine yeni ve zengin bir hizmet modeli sunacağını kaydetti.
Hipermarket bankacılığı
Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil de, Türkiye’de “ilk defa geniş anlamda hipermarket bankacılığını başlattıklarını” ifade ederek, şu görüşleri dile getirdi: “Perakende noktasında ihtiyaç anında müşterilerin yanı başında olma ve tüm finansal ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle yola çıktık. Bu şubeler perakende  noktalarındaki müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlandı. İlk tepkiler çok olumlu. Bu yıl sonuna kadar CarrefourSa mağazalarında 22 adet  şube açmayı planlıyoruz. Carrefour Axess kredi kartı lokomotif ürünümüz. Bu projenin başarısı, hipermarket bankacılığında müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler  sunmasından dolayı çok önemli.”
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı