UŞAK HABERLERİ

Akaryakıt Sektörü Ankara’da Buluşuyor

IHA
26.08.2015 - 17:23Son Güncelleme :

PÜİS Uşak temsilcisi Melih Akman'ın açıklaması

IHA

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), sektörün tüm paydaşları ile istişare yaparak sektörde oluşan olumsuzlukları ortak akılla ortadan kaldırmak ve sektörde sürdürülebilir bir ticareti sağlamak amacıyla 27 Ağustos 2015 tarihinde Ankara’da “Akaryakıt Bayileri İstişare Toplantısı” adı altında bir toplantı düzenleme kararı aldı.
Konu hakkında açıklamada bulunan PUİS Uşak Temsilcisi Melih Akman; “Biz akaryakıt bayileri olarak sektörde her konuda örnek işletmeler olarak ayakta durmaya çalışıyoruz. Kar marjlarımızda yapılan kısıtlamalar, belge, hizmet v.b. konularda gün geçtikçe artan maliyetlerle karşı karşıya kalan biz akaryakıt bayi işletmecileri bugün geldiğimiz noktada sattıkça zarar edecek bir dizi yaptırımlara maruz kalmaktayız. Bu sebeple meslek onurumuz için sendikamızın düzenlemiş olduğu “İstişare toplantımıza katılmak üzere tüm Türkiye gibi Uşak olarak da yarın yola çıkacağız. Amacımız adil kazanç içerisinde hizmetlerimizin sürdürülebilirliği için istişare yapmaktır. Toplantıya akaryakıt sektörü ile ilgili tüm meslektaşlarımız davetlidir” dedi.
PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş ise, “Geniş katılımlı olacağına inandığımız toplantıda öncelik verdiğimiz konuların dışında katılımcıların değineceği tüm konulara yer verilecektir. Akaryakıt sektörü ve özellikle bayiler için çok önemli olduğuna inandığımız bu toplantı Sektörün geleceğine ışık tutacaktır” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Akaryakıt Sektörü Ankara’da Buluşuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ağustos 2015 tarihinde saat 17 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akaryakıt Sektörü Ankara’da Buluşuyor haberi güncellenecektir.

UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:22
Sayfa Başı