Gündem Haberleri

GÜNDEM

  AK Partililer önce yürüdüler sonra yediler

  Hürriyet Haber
  17 Ekim 2011 - 11:16Son Güncelleme : 17 Ekim 2011 - 14:28

  Kızılcahamam'da sabah erken saatlerde önce spor yapan AK Partililer, spordan sonra ise kahvaltı için soluğu fırında aldı.

  Kızılcahamam’da devam eden 18. AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda partililer her sabah spor yapmaya devam ediyor. Bu sabahki spora Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Necati Çetinkaya ve Hüseyin Çelik’in yanı sıra AK Parti MKYK üyesi Kürşad Tüzmen de katıldı.

  Partiler arasında en dikkat çeken isim Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik oldu. Çelik, soğuk hava nedeniyle bere ve atkı taktı. Fakat yüzünün büyük bir bölümünü kapattı. Gazeteciler ve partililer Hüseyin Çelik’i tanımakta zorlandı.


  ÖNCE YÜRÜDÜLER SONRA YEDİLER

  Saat 06:30'da yürüyüşe başlayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya ve AK Parti MKYK üyesi Kürşad Tüzmen yürüyüşün ardından soluğu ilçe merkezindeki bir pastanede aldı. Partililer için onlarca simit alan Bakan Yıldız ve Tüzmen, fırından yeni çıkan simit ve açmayla kahvaltı yapmayı da ihmal etmedi.

  ÖNCE SPOR SONRA KAHVALTI

  ERKEN MESAİ KONUŞULDU

  Yürüyüşün ardından AK Partililer girdikleri bir pastahanede son günlerde tartışılan "erken mesai"yi konuştu. Bakan Yıldız ,"Gün ışığından fazla yararlanmak için erken saatte işe başlamayı önerdim. Biz ülkemizin hak ettiği refah seviyesine çıkmak için daha fazla çalışmaya ihtiyacımız var. 2023 yılına hedef kondu daha çok çalışmamız lazım" dedi.

  Dükkanını erken açanların daha fazla para kazandığını söyleyen Kürşat Tüzmen ise "Trafiği de rahatlatma açısından çocukların okula 09.00’da başlamalı. Büyüklerde işe sabah 07.00’da başlasın. Böylelikle aynı anda trafiğe yüklenme olmaz." dedi. Necati Çetinkaya ise üç vardiya halinde çalışma yapılabileceğini belirtti. Rusya ile sona eren Batı hattından gaz akışı anlaşmasının bitmesini ilişkin olarak Bakan Yıldız, Ocak ayına kadar resmi işlemler yapılacağını ve bu hattan gaz akışının devam edeceğini söyledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı