ARDAHAN HABERLERİ

AK Partililer Kahvaltıda Biraraya Geldi

IHA
27.10.2015 - 09:47Son Güncelleme :

AK PARTİ ARDAHAN

IHA

1 Kasım seçimleri öncesi AK Parti Ardahan İl teşkilatında kuruluşundan bu güne partide görev alan parti mensuplarıyla bir araya geldi.
Kahvaltıda bir araya gelen Ak Partili yöneticiler 26. Dönem Milletvekili adayları Prof. Dr. Orhan Atalay ve Veteriner Hekim Yunus Baydar ile birlikte birlik beraberlik mesajı verdiler. 01 kasım 2011 tarihinde bu güne kadar partinin çeşitli kademelerinde görev alanların bir araya geldiği toplantıda konuşan İl Başkanı Yusuf Demirci, "Son dönemdeki gelişmelerle birlikte Ardahan’ın bir kez daha Ak Partiye ihtiyacı olduğu aşikardır. BU doğrultudan hareketle yeniden Ak Partiyi Ardahan’da birinci parti yaparak ülkenin ve Ardahan’ın refahını sağlayacağız. Toplumsal kaygılara son vermek için bir araya gelerek bu çıkmaza son vereceğiz" dedi.
Ak Parti Ardahan Milletvekili adayları Atalay ve Baydar’da bir konuşma yaparak, "Ardahan’ın ve ülkemizin birlik beraberliği ve yatırımların devamı için birleşme günüdür. Hepiniz partimizin çeşitli kademelerinde hizmet vererek ter döktünüz. Bugün bir kez daha birliğimizi dirliğimizi koruyarak ülkemize ve ilimize sahip çıkmak için bir araya geldik. Bugün burada bulunarak bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz." dediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ardahan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ardahan ilinden AK Partililer Kahvaltıda Biraraya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 09 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partililer Kahvaltıda Biraraya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı