DİYARBAKIR HABERLERİ

AK Partili Yontürk Ve Özden Esnafı Ziyaret Etti

IHA
28.10.2015 - 16:44Son Güncelleme :

AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞAFAK YONTÜRK VE NEŞET ÖZDEN, SEÇİM ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

IHA

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayları Şafak Yontürk ve Neşet Özden, seçim çalışmaları çerçevesinde esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
Adaylar Yontürk ve Özden, merkez Bağlar ilçesinde esnafları ziyaret etti. Esnafların sorunlarını dinleyen adaylar, bunları not ederek, çözülmesi için yoğun çaba göstereceklerini vurguladı. Esnafların, huzur ve güven yönündeki taleplerini dinleyen adaylar, AK Parti hükümetinin de halkın huzuru ve güvenini istediklerini ifade ederek, 1 Kasım seçimleri için destek istedi. Adaylar, kendilerine yoğun ilgi gösteren esnafları, yarın Diyarbakır’da Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı mitinge de davet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden AK Partili Yontürk Ve Özden Esnafı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Yontürk Ve Özden Esnafı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı