Gündem Haberleri

GÜNDEM

  AK Partili vekilin oğlu Behzat Ç'de

  Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)
  13 Eylül 2012 - 18:23Son Güncelleme : 13 Eylül 2012 - 18:25

  DENİZLİ’nin Ak Parti’li Milletvekili Mehmet Yüksel’in Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi oğlu 20 yaşındaki Gökhan Yüksel, ’Behzat Ç.’ adlı televizyon dizisinde anarşist ruhlu eylemci bir karikatüristi oynadı. Yüksel ,gurur duyduğunu söylediği oğlu için "Önce okulunu bitirmeli" dedi.

  Star TV’de yayınlanan ’Behzat Ç.’ adlı dizinin oyuncuları arasında Denizli’nin Ak Parti’li Milletvekili Mehmet Yüksel’in oğlu Gökhan Yüksel de yer aldı. 50’nci bölümünde diziye katılan Gökhan Yüksel, eylemci bir karikatüristi canlandırdı.

  Gökhan Yüksel’in babası Mehmet Yüksel, oğlunun böyle bir rolde oynamasının kendisi için bir sürpriz olduğunu ve oğlu ile gurur duyduğunu söyledi. Yüksel, oğlunun küçük yaşlardan beri güzel sanatların her dalına özellikle de tiyatroya ilgi duyduğunu belirtti. Yüksel, "Şan hocası olan annesi Mine Hanım’ın dizideki oyuncularla diyaloğu var. Oğlum da o sayede dizinin oyuncularıyla tanıştı. Dizide rol alması sevindirici ama emci bir karikatüristi oynadı. Yüksel gurur duyduğunu söylediği oğlu için önce okulunu bitirmeli" dedi.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı