İZMİR HABERLERİ

AK Partili Tansu Kaya Dur Durak Bilmiyor

IHA
24.10.2015 - 16:09Son Güncelleme :

İZMİR’İN HER GÜN FARKLI İLÇELERİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELEREK 1 KASIM GENEL SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYI TANSU KAYA, SEÇMENLERİN YANI SIRA ESNAF, SİVİL TOPLUM TEMSİLCİLERİ VE KANAAT ÖNDERLERİYLE DE GÖRÜŞÜP PARTİSİNİN PROJELERİNİ ANLATIYOR.

IHA

İzmir’in her gün farklı ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek 1 Kasım genel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Tansu Kaya, seçmenlerin yanı sıra esnaf, sivil toplum temsilcileri ve kanaat önderleriyle de görüşüp partisinin projelerini anlatıyor.
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Tansu Kaya, seçim çalışmalarını dur durak bilmeden devam ettiriyor. Bergama ilçesinde temaslarda bulunan Tansu Kaya, vatandaşlarla bir araya gelerek partisi için oy istedi. AK Partili Kaya’ya büyük ilgi gösteren vatandaşlar, seçimler için AK Parti’ye destek sözü verdi.
İzmir Milletvekili adayı Tansu Kaya, Türkiye’de yediden yetmişe toplumun tamamını kucaklayan yegane partinin AK Parti olduğunu söyledi. AK Parti’nin bölgesel bir parti olmadığını belirten Kaya, "AK Parti, Şeyh Edebali’nin ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ sözünü kendine şiar edinmiş bir partidir” dedi
Devlette, dolayısıyla bir ülkede devamlılığın esas olduğunu vurgulayan Kaya, "Türkiye’nin hemen her alanda istikrarını sürdürebilecek nitelikte olan tek parti AK Parti’dir. 13 yıldır AK Parti’yi acımasızca eleştirenlere halk 7 Haziran da iktidar olma şansını da vermiştir. Ancak, bunlar istemezükçü zihniyetin temsilcileridir. Ne kadar ilginçtir ki halkın kendilerine verdiği koalisyon şansını ellerinin tersiyle itmişlerdir. Ülke yönetmek kendilerinin belirlediği delegeler ile genel başkanı oldukları siyasi partileri yönetmeye benzemez. Ülke yönetmek sorumluluk ister. Hiç kimsenin kişisel ve siyasi kaprisleriyle ülkemizin yükselişini engellemeye hakkı yoktur. Kaldı ki burada bir vebal söz konusudur. Bu vebal, 7 Haziran sonrasında Türkiye’nin 13 yıldır her geçen gün biraz daha artarak devam eden yükselişine set çekmeye ve ülkemizin merkezi yönetimini adeta kilitlemeye çalışanların omuzlarındadır. Bu konuda vebal taşıyanlar hesabını sandıkta verecektir. Her şeye ‘hayır’ demeyi siyaset sananlar, uzlaşı siyasetinden yoksunlar ve kendi siyasi çıkarlarını ülkemizin çıkarlarının önünde tutanlar 1 Kasım da hezimete uğrayacaktır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden AK Partili Tansu Kaya Dur Durak Bilmiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Ekim 2015 tarihinde saat 16 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Tansu Kaya Dur Durak Bilmiyor haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:13
 • Guneş
  07:55
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:45
 • Akşam
  18:02
 • Yatsı
  19:32
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı