KAYSERİ HABERLERİ

AK Partili Tamer, Hunat Çarşısı esnafından 'Evet' oyu istedi

DHA
27.03.2017 - 16:01Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA)- AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'la beraber, Hunat Çarşısı esnafını gezerek, 16 Nisan'da yapılacak referandumda 'Evet' oyu istedi.
Ak Parti’de 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi çalışmalar yoğun olarak devam ediyor. Ak Parti Kayseri milletvekili İsmail Tamer ile Melikgazi Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç, Hunat Mahallesi esnafını ziyaret ederek referandum çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Ziyaretlerde konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, şöyle dedi:
"Referandum çalışmalarına son sürat devam ediyoruz. Bugün Hunat civarındayız ve esnafımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde gördüğümüz de anayasa değişikliğine büyük çoğunlukta “Evet” yönünde bir tercih var. Kayseri, üzerine düşeni yapıyor. Tüm halkımıza teşekkür ediyorum. İnşallah 16 Nisan’dan sonra artık gerçek Türkiye’nin, ilerlemiş Türkiye’nin adımının atıldığı ve tek başına gelecekte muasır medeniyetler seviyesine gelebilecek bir Türkiye’nin de ayak seslerinin geldiğini görüyoruz."
Melikgazi Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç ise, “Tabii 16 Nisan’da yapılacak olan referandumla ilgili evet kampanyasında kardeşlerimize bir hatırlatmada bulunuyoruz. Çok şükür Kayserimize yakışan bir anlayış içinde vatandaşlarımızın aşırı ilgi gösterdiğini görüyoruz. İnşallah memleketimizin geleceği için, ülkemizin geleceği, gençlerimizin geleceği için evet diyoruz” diye konuştu. Ziyaret sırasında Milletvekili Tamer ve Belediye Başkanı Büyükkılıç, esnaf ve vatandaşlara çikolata ile tatlı ikramında bulundu.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AK Partili Tamer, Hunat Çarşısı esnafından 'Evet' oyu istedi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 16 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Tamer, Hunat Çarşısı esnafından 'Evet' oyu istedi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı