ANTALYA HABERLERİ

AK Partili Sena Nur Çelik:

IHA
31.10.2015 - 15:31Son Güncelleme :

ak parti antalya milletvekili ve adayı sena nur çelik, seçim çalışmalarına Alanya ilçesi'nde devam etti

IHA

AK Parti Antalya Milletvekili ve adayı Sena Nur Çelik, 1 Kasım seçimlerinin vatan millet meselesi olduğunu söyledi.
Seçim çalışmaları kapsamında güne ilk olarak Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Antalya Milletvekili ve adayı Çelik, hem esnaflara hem de pazara alışveriş için gelen vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan genç milletvekili Sena Nur Çelik, Türkiye’nin her yerinden oy alan tek partinin AK Parti olduğunu ifade etti. Genç milletvekili Çelik, 1 Kasım seçimlerinin önemine de değinirken, AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan ve esnafın işlerini kolaylaştıracak düzenlemeler hakkında bilgi verdi. AK Parti’nin Antalya’dan en genç milletvekili olan çelik, daha sonra baba ocağı olan Demirtaş Mahallesi’nde bulunan esnaflara ziyarette bulundu. Demirtaş Mahallesi’ndeki esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan genç vekil Sena Nur Çelik, sorunları dinledikten sonra, tek tek not alarak çözümü için yardımcı olacaklarını söyledi. Çelik, esnaflara hayırlı ve bol kazançlı işler diledi.
DEDE OCAĞINDA COŞKULU KARŞILAMA
Sena Nur Çelik’in, daha sonraki seçim ziyaretleri ise, dede toprakları olan Aliefendi Mahallesi’nde seçmenlerle bir araya geldi. Seçmenlerin yoğun ve sıcak ilgisiyle karşılaşan AK Parti Antalya milletvekili ve adayı Sena Nur Çelik, herkesle tek tek selamlaştı. Çelik, daha sonra İspatlı, Seki, İshaklı ve Yaylalı Mahalleleri’nde de seçmenlerle bir araya gelerek 1 kasım seçimlerinin Türkiye için önemine değindi.
“BAŞBAKAN’A SÖZ VERDİK”
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Antalya mitinginde Alanyalılar olarak söz verdiklerini dile getiren Çelik, “Torosların bir evladı olan ve her zaman ne kadar Taşkentli isem o kadar Alanyalıyım, ne kadar Konyalıysam o kadar Antalyalıyım diyen Sayın Başbakanımıza hemşehrilerim adına söz vermiş bulundum. İnşallah hem oy oranımızı hem de milletvekili sayımızı arttırıp Alanya’yı ve Antalya’yı çok daha güçlü bir şekilde temsil edeceğiz. Hemşehrilerimin istikrardan, ekonomik ve demokratik gelişmeden yana oylarını kullanacağına ve koalisyon, kaos yaratma çabalarında bulunanlara, her şeye hayır diyenlere gereken cevabı sandıkta vereceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.
“BU SEÇİMDE MESELE MEMLEKET MESELESİ”
1 Kasım seçimleri tarihteki belki de en önemli seçim olduğunu ifade eden sena nur çelik konuşmasını şöyle tamamladı:
“13 yıl boyunca süren istikrarın, yapılan yatırımların, demokratik, ekonomik gelişimin devamı için, terörle etkin mücadele ve huzurun yeniden tesisi için oy kullanacağız. Bu seçimde mesele parti, siyasi görüş, ideoloji meselesi değil. Bu seçimde mesele memleket meselesi. Vatan, millet meselesi. Tüm hemşehrilerimin bu bilinçle,istikrar için sandık başına gideceğine güveniyorum.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden AK Partili Sena Nur Çelik: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Sena Nur Çelik: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı