MANİSA HABERLERİ

AK Partili Palabıyık Doğal Gaz Aboneliğine Davet Etti

IHA
22.10.2015 - 10:24 Son Güncelleme :

AK PARTİ KULA İLÇE BAŞKANI AHMET PALABIYIK, KULALI VATANDAŞLARI DOĞAL GAZ ABONESİ OLMAYA DAVET ETTİ.

IHA

AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Kulalı vatandaşları doğal gaz abonesi olmaya davet etti.
Bakanlar Kurulu’nun mevcut doğalgaz dağıtım bölgeleri lisans kapsamı dışında kalan ilçelere gaz ulaştırılması için aldığı kararın yürürlüğe girmesinin ardından Kula’da bu avantajdan yararlanabilecek. Nüfusu 10 binin üstünde olan ilçelerde yapılacak olan bu çalışmalar için belirli şartlar ön koşuldu. Doğal gazı Kula’ya kazandırabilmek için Kula’da bulunan elektirik abonesi sayısının yüzde 60’ı doğal gaz abone ücreti olan 335 TL Ziraat Bankası’nda acılan hesaba yatırması gerekiyor. Kula AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, "Hava kirliliğine yol açmayan doğal gaz, insan ve çevre sağlığı açısından çok önemli bir yakıt. Doğal gaz, ısınma, pişirme ve sıcak su sağlanmasında da diğer yakıtlara göre çok daha ekonomiktir. Doğal gaz aboneleri sadece kullandıkları yakıtın parasını ödeyerek, ev ekonomisine katkı sağladığını belirtti. Başkan Palabıyık “Temiz bir Kula ve temiz bir çevre için tüm Kulalılara Doğal Gaz aboneliğine davet ediyorum” dedi. Palabıyık açıklamasının devamında, ilçeye doğalgaz gelmesi için vatandaşların ilgili banka şubesine 335 lira bağlantı bedelini yatırması gerektiğini söyledi. Palabıyık, “Bakanlar Kurulu’nun nüfusu 10 binin üzerindeki ilçelere doğalgaz götürülmesi konusunda ilçemize doğalgaz gelmesi için elektrik abone sayısının en az yüzde 60’ı kadar vatandaşlarımız Ziraat Bankası Kula Şubesi’ne açmış olduğu hesaba 335 lira doğalgaz bağlantı bedelini yatırması gerekir. Bu ilçemiz açısından bir fırsattır. Bu fırsatın iyi değerlendirilmesi gerekir. Herkes doğalgaz konusunu vatandaşlarımızla paylaşarak biran önce abone bedeli olan miktarı ilgili bankaya yatırması gerekiyor. Ancak bu şekilde çoğunluk sağlandığı takdirde doğalgaz gelecek. Aksi halde yeterli başvuru sağlanmaması durumunda yatırılan abone paraları 2 ay içerisinde tekrar vatandaşlarımıza iade edilecektir." dedi.
Palabıyık vatandaşlardan doğalgaz abone bedelini en geç 30 Kasım 2015 tarihine kadar ilgili banka şubesine yatırmalarını istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden AK Partili Palabıyık Doğal Gaz Aboneliğine Davet Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 10 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Palabıyık Doğal Gaz Aboneliğine Davet Etti haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  06:10
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  18:02
 • Yatsı
  19:32
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı