İZMİR HABERLERİ

AK Partili Kalkan, “Meselemiz, Memleket Meselesi”

IHA
14.10.2015 - 13:19Son Güncelleme : 14.10.2015 - 13:20

SEÇİM ÇALIŞMALARINA KARABAĞLAR’DA BAYBURT HEMŞEHRİ DERNEĞİ ZİYARETİYLE DEVAM EDEN AK PARTİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI NECİP KALKAN, “İZMİR’DE HEDEFİMİZ 1 MİLYON OY. MİLLETVEKİLİ SAYIMIZ TEK BAŞINA İKTİDAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ” DEDİ.

IHA

Seçim çalışmalarına Karabağlar’da Bayburt Hemşehri Derneği ziyaretiyle devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Necip Kalkan, “İzmir’de hedefimiz 1 milyon oy. Milletvekili sayımız tek başına iktidar için çok önemli” dedi.
AK Parti’nin 13 yıllık iktidarının ardından tek başına iktidar olamadığı 7 Haziran seçimleri sonrası Türkiye’de güven ortamının sarsılmaya çalışıldığını belirten AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Necip Kalkan, “Türkiye’de koalisyonlar yürümedi. Devlet sahipsiz kalamaz. Tekrar seçime gittik. 1 Kasım’dan sonra istikrarın devam etmesi için iyi düşünün. Meselemiz, memleket meselesi. Bu seçim, hiçbir seçimle mukayese edilemez. Ülkemizin üzerine hem içeride hem de dışarıda oynanan oyunları bozmak için 1 Kasım’da AK Parti tek başına iktidara gelecektir” diye konuştu.
“BU ÜLKEDE HERKES KARDEŞTİR”
Ticaret Odası Meclis Başkanı olduğu dönemde Dumlupınar’a yapmış olduğu geziyi hatırlatan Kalkan, “Biz Türk, Kürt, Alevi, Sünni hep birlikteyiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile kimse bilek güreşi yapmaya kalkmasın. Hiçbir şekilde bu ülkenin bölünmez bütünlüğünden taviz vermeyeceğiz. Türkiye üzerine oynanan oyunlarda son hain silahını bırakana kadar bu işten vazgeçmemeye kararlıyız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde herkes kardeştir. Bu seçim, memleket meselesidir. Herkes tek başına iktidarı, istikrarı düşünerek AK Parti’ye oy verecektir” dedi.
“GENÇLER İÇİN KALKINMA VE İSTİKRAR”
Türkiye’de üniversitelerden her yıl 750 bin kişinin mezun olduğunu vurgulayan Kalkan şöyle konuştu; “Türkiye’de 18 milyon öğrenci var. Türkiye’nin kuyusunu kazmaya çalışanların nüfusundan çok bizim okuyan genç nüfusumuz var. Bu oyunların sebebi de dış güçlerin güçlü bir Türkiye istememesi. Onların sömürüsüne müsaade edecek Türkiye’yi bulamazlar. Bu ülkenin kalkınması istikrardan geçecek. İstikrar da üniversiteden mezun olan gençlerimiz iş ve söz sahibi olmasıyla gerçekleşecek. Bu da yeni yatırımlar ve istikrarla gerçekleşecek.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden AK Partili Kalkan, “Meselemiz, Memleket Meselesi” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Ekim 2015 tarihinde saat 13 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Kalkan, “Meselemiz, Memleket Meselesi” haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:13
  • Guneş
   06:51
  • Öğle
   13:15
  • İkindi
   16:42
  • Akşam
   19:19
  • Yatsı
   20:44
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı