KONYA HABERLERİ

AK Partili Hüsniye Erdoğan Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

IHA
27.10.2015 - 16:31Son Güncelleme :

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ VE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYI HÜSNİYE ERDOĞAN, SEÇİM ÇALIŞMALARINA MERAM İLÇESİNDE DEVAM ETTİ.

IHA

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Hüsniye Erdoğan, seçim çalışmalarına merkez Meram ilçesinde devam etti.
AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem 3.Sıra Milletvekili Adayı Hüsniye Erdoğan, 1 Kasım seçimleri için çalışmalarına bu kez de Meram merkez ilçesinde sürdürdü. Kapı kapı dolaşıp vatandaşları evlerinde ziyaret eden Hüsniye Erdoğan, Kalfalar Mahallesi Kapalı Pazaryerini de ziyaret etti. Mahalle sakinlerinin ve esnafın dertlerini dinleyen Hüsniye Erdoğan, 1 Kasım seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.
Hüsniye Erdoğan yaptığı açıklamada, “Haydi bismillah diyerek başladığımız bu yolda gerçekten halkımızın teveccühü bizleri sevindiriyor. Tabi bu teveccühün 1 Kasıma kadar artarak devam etmesini arzu ediyoruz. Şu pazarı dolaştığımızda inanın yaklaşık iki yüz elli kişiyi gördük on beş, yirmi dakika içerisinde. İki ya da üç kişi vardı karanfilimizi geri çeviren” dedi.
İstikrarın şu anda olmaması halkın yatırım ve harcama yapmasını engellediğini belirten Erdoğan, “Dolayısıyla insanlar paraları cebinde kalsın istiyor. Esnaf tabiri caizse kendi tabirleriyle sinek avlıyor. Harcama yapılmayınca sirkülasyon olmuyor. İnşallah biz 1 Kasımda tekrar tek başımıza iktidara gelince bu güvensizlik bu istikrarsızlık korkusu bertaraf olmuş olacak inşallah” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden AK Partili Hüsniye Erdoğan Seçim Çalışmalarını Sürdürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Hüsniye Erdoğan Seçim Çalışmalarını Sürdürdü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı