MARDİN HABERLERİ

AK Partili Çelik’e Sevgi Seli

IHA
15.10.2015 - 17:02Son Güncelleme :

AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI SÜLEYMAN ÇELİK, SEÇİM ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE GİTTİĞİ HER YERDE SEVGİ SELİ İLE KARŞILANIYOR.

IHA

AK Parti Mardin milletvekili adayı Süleyman Çelik, seçim çalışmaları çerçevesinde gittiği her yerde sevgi seli ile karşılanıyor.
Kızıltepe, Derik ve Mazıdağı’nın köylerini ziyaret ederek, köylülerle bir araya gelen Çelik, kendilerine gösterilen yoğun ilgiden dolayı çoğu zaman programlarını erteletmek zorunda kalıyor. Gittiği her köyde köylülerle sohbet eden Çelik, AK Parti’nin herkesi kucaklayan bir parti olduğunu vurguladı. Türkiye’nin zenginliğinin farklılığı olduğunu anlatan Çelik, “Avrupa Birliği’ne (AB) bakın, 120 kilometre hızla gittiğinizde bakıyorsunuz bir saatte ülke değiştirmişsiniz. Adamlar sınırları kaldırmış, ama bizim aramıza sınır koymak istiyorlar. Bizde diyoruz ki, Allah’ın izni ile aramıza konulmak istenen bu sınırları bir bir kaldıracağız. Gittiğimiz köylerde bizi büyük bir sevgi ve saygıyla karşılayan vatandaşlarımızın 1 Kasım akşamı yüzünü kara çıkartmayacağız. Gençlerimize sahip çıkalım, gençler bizim her şeyimizdir” dedi.
“MECLİS’TE SİZİN SESİNİZ OLACAĞIZ”
Mardin’in AK Parti iktidarında bölgede her zaman en fazla yatırım alan il olduğunu dikkat çeken Çelik, şunları kaydetti:
“Bölge ekonomimizin can damarı olan tarımsal alanları yeniden yeşermesine vesile olacak olan GAP sulama kanallarının Mardin Ovası’na akıtacağı suyun etrafında hep birlikte halaylar tutmak için, bölge çiftçimizin kangrenleşmiş olan enerji ve elektrik sorunlarının çözümde önayak olmak için Meclis’te sizin sesiniz olacağız. Bu seçimlerde vereceğimiz kararla 13 yıldan bu yana ülkemizin AK Parti iktidarı ile her alanda elde ettiği kazanımlar kalıcı hale gelip devam mı edecek? Yoksa eski Türkiye dediğimiz kriz günlerine geri dönülerek, heba mı olacak? Her şeyden önce bunu iyice sorgulamamız gerekiyor. Ben sizlerin sandıkta gereken cevabı vereceğinize yürekten inanıyorum. 13 yıl önce hastaneye gittiğimizde doktor bulamazken, şimdi en ücra köyümüze kadar, hastaneye gelemeyen vatandaşımızın ayağına aile hekimi gidiyor. Sağlık hizmetlerinin hiç aksamadığını biliyorum. İstediğimiz ilacı, istediğimiz eczaneden rahatça alabiliyoruz. Muayene kuyruklarındaki ölen insanlar artık Mardin’de ve Türkiye’de yok Allah’a şükür. AK Parti’den önce vatandaşımız parasını ödemeden Hastaneden cenazesini bile alamazdı. Hastalar, cenazeler günlerce rehin kalırdı. Çok şükür hükümetlerimiz milletimizin hizmetkarı oldu. Vatandaşlar rahata, huzura ve refaha kavuştu.”
“VATANDAŞ İSTİKRAR İSTİYOR”
Ortadoğu, Türkiye, bölge ve Mardin açısından 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu anlatan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Türkiye’de tek başımıza iktidar olmak için Mardin’de çalışıyoruz. İlçe ilçe geziyoruz. Sorunları yerinden dinliyoruz. Şunu diyebilirim ki gittiğimiz her yerde ilgi ve destekle karşılanıyoruz. 3 dönemdir iktidarda olup bu kadar destek görmek bizim için çok güzel. İnşallah bu seçimlerde de kazanırız ve hizmetlerimize devam ederiz. Vatandaş tekrar istikrar istiyor. Kızıltepe bizim için çok önemli. Siz değerli kardeşlerim, hemşerilerim bize bugüne kadar çok destek oldunuz. Sağ olun var olun. Bundan sonrada sizleri hiç mahcup etmeyeceğiz. Allah’ın izniyle Mardin’de hedeflediğimiz oyu alacağız.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mardin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mardin ilinden AK Partili Çelik’e Sevgi Seli hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 17 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Çelik’e Sevgi Seli haberi güncellenecektir.

MARDİN NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:36
 • Guneş
  07:18
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:54
 • Akşam
  17:09
 • Yatsı
  18:40
Sayfa Başı