MUŞ HABERLERİ

AK Partili Bulut’tan Gazetecilere Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 10:27Son Güncelleme :

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI GAZETECİLERİ ZİYARET ETTİ

IHA

AK Parti Bulanık İlçe Başkanı Ali Bulut, seçim çalışmaları kapsamında basın mensuplarını ziyaret etti.
AK Parti Bulanık İlçe Başkanı Ali Bulut, belediye meclis üyesi Selahattin Aydın ile birlikte ilçedeki yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bulut, seçime dair çalışmalardan bahsederek, “Seçime yönelik çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını dinliyoruz. 1 Kasım seçimleri ülkemizin geleceğini belirlemek adına yapacağı çok önemli bir seçimdir. Onun için halkımız, milletimiz, geleceğimiz için hangisi hayırlı ise Allah onu nasip etsin” dedi.
AK Parti’nin iktidara geldiği günden beri kadınların, gençlerin, kısacası toplumun tüm kesimlerinin yaşamını kolaylaştırdığını ve buna yönelik projeler ürettiğini belirten Bulut, “O nedenle elimizi vicdanımıza koyarak 1 Kasım’da sandık başına gidelim ve bu ülkenin istikrarı için oy kullanalım” ifadelerini kullandı.
Muş’un ve Bulanık’ın her zaman hizmetlerin en güzeline layık olduğunu ve bundan sonra da en güzel hizmetlere layık olacağını dile getiren Bulut, “Bulanık’ın geçmişten bugüne kadar ihmal edilmiş sorunların çözümü konusunda toplumun tüm kesimleriyle birlikte inisiyatif üstleneceğimizi belirtmek istiyorum. Söz konusu ilçemiz ve ilçemizin menfaati olduktan sonra kimden gelirse gelsin, düşüncesine bakmadan tüm hizmetlerin yanında bugüne kadar olduğumuz gibi bundan sonra da oluruz” diye konuştu.
Gazeteciler ise seçimlerin Muş’a, Bulanık’a ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden AK Partili Bulut’tan Gazetecilere Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Bulut’tan Gazetecilere Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı