MARDİN HABERLERİ

AK Partili Bölünmez’in Esnaf Ziyaretleri Sürüyor

IHA
27.10.2015 - 12:28Son Güncelleme :

AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI, 1. CADDE ÜZERİNDE BULUNAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ.

IHA

AK Parti Mardin milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, 1. Cadde üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti.
AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar ve milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Yomak ile il yönetiminden oluşan bir heyetle beraber, 1. Cadde üzerinde bulunan esnafları ziyaret eti. Esnafın yoğun ilgisiyle karşı karşıya kaldıklarını belirten Bölünmez, “1. Cadde esnafı Mardin’in en kadirşinas ve eskiye dayanan kalıcılıklarıyla şehre hayat veren eşsiz insanlardır. Onları tek tek gezerek hatırlarını sorduk. Güzel bir sohbet ortamında seçimlere yönelik düşüncelerini aldık” dedi.
İl Başkanı Mehmet Ali Dündar ise, “Esnaflarımız Mardin’in o eski huzurunu istiyorlar. Terör nedeniyle iş yapamadıklarını, normalde 100 binlerce turistin Mardin’e geldiğini fakat artık tek bir turisti bile görmekte zorlandıklarını söylediler. Terörle ilişkili olarak onlarca esnafın kepenk kapattığını, diğerlerinin ise ödemelerini yapmakta çok zorlandıklarını belirttiler. Bizlerde, inşallah sizlerin vereceği destekle AK Parti 1Kasım’da tek başına güçlü bir oy oranıyla iktidara geldikten sonra hiçbir sorunlarının kalmayacaklarını ilettik” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mardin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mardin ilinden AK Partili Bölünmez’in Esnaf Ziyaretleri Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Bölünmez’in Esnaf Ziyaretleri Sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı