Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  AK Partili Belediye Başkanı'nın eleştirdiği Vali Yazıcı'dan fotoğraflı cevap

  Hürriyet Haber
  05 Ocak 2016 - 14:28Son Güncelleme : 05 Ocak 2016 - 14:31

  RİZE'de İyidere İlçesi'nin Ak Partili Belediye Başkanı Ahmet Mete'nin kardan kapalı köy ve mahalle yolları için istediği iş makinesini vermediği gerekçesiyle sert ifadelerle eleştirdiği Rize Valisi Ersin Yazıcı, iddialara sosyal medya hesabında yanıt verdi. Yazıcı, yeni yılın ilk gününde yol açma çalışmalarını denetlerken  çekilen fotoğraflarını paylaştı.

  İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, kar nedeniyle  kapanan köy ve mahalle yollarının açılması için kendisine iş makinesi vermeyen Rize Valisi Ersin Yazıcı'yı duyarsızlıkla suçlayarak, 'Beceremiyorsa gitsin evinde otursunö ifadeleri ile eleştirmişti.

  İyidere Belediye Başkanı Meteden iş makinesi vermeyen Vali Yazıcıya eleştiri: Bu kadar duyarsız vali görmedimİyidere Belediye Başkanı Mete'den iş makinesi vermeyen Vali Yazıcı'ya eleştiri: Bu kadar duyarsız vali görmedim


  Bu eleştirilere karşı sessizliğini koruyan Rize Valisi Ersin Yazıcı, yoğun kar yağışının etkili olduğu yeni yılın ilk gününde köylerde yol açma çalışması yürüten İl Özel İdaresi ekipleri ile çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. İşçilere eliyle baklava ikram eden Vali Yazıcı'nın, Dörtyol Köyü'nde vatandaşlarla bir araya geldiği görülüyor.

  Etiketler: vali , rize , iyidere
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı