YOZGAT HABERLERİ

AK Parti Yozgat Milletvekili Başer, “Yozgat AK Parti İle Hizmet Almaya Başladı”

IHA
29.08.2015 - 14:56Son Güncelleme :

AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ YUSUF BAŞER,YOZGAT'I CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

IHA

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti iktidara gelinceye kadar Yozgat’a 80 yıl içerisinde yapılan hizmetlerin AK Parti iktidarında 5 katı hizmet yapıldığını belirterek, yeni dönemde Yozgat’ı bir cazibe merkezi haline getirip, göç veren değil göç alan bir il haline getirmek AK Parti’nin namus borcu olduğunu söyledi.
AK Parti Yozgat İl Teşkilatı tarafından Bilal Şahin Kültür Merkezinde düzenlenen İl Danışma Meclis Toplantısına katılan AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer burada bir konuşma yaptı. Milletvekili Başer, AK Parti kurulduğundan beri Yozgatlının her zaman demokrasinin yanında, gelişmenin yanında tavır takındığını belirterek, “1 Kasım seçimlerinde Yozgat’tan kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın bizlere emanet ettiği AK Parti’yi bir kez daha Yozgat’ta daha güçlü bir şekilde temsil etme noktasında bu gün ahitleşmemiz gerektiğini düşünüyorum. Yozgat teşkilatları olarak 1 Kasım’da bir kez daha güçlü bir şekilde yeniden tarih yazacaktır” dedi.
STK’LARIN KARŞI ÇIKMASINARAĞMEN İKİNCİ OSB’Yİ KURACAĞIZ
AK Parti iktidarına gelinceye kadar 80 yıl içerisinde yapılmış olan hizmetlerin en az 5 katı hizmeti AK Parti iktidarında yapıldığını ifade eden Milletvekili Başer, “Bizden önce Yozgat’ımız da 43 kilometre bölünmüş yol vardı. Şuanda Yozgat’ta 368 kilometre bölünmüş yolu biz yaptık. Yeni dönem içerisinde inşallah biz Yozgat’ta havaalanını kazandırmış olacağız. Açık ceza evinin yapılacağı 200 dönümlük alan kullanılmıyordu, buraya açık ceza evi yapıyoruz. Yozgat’ımız da organize sanayi kurulmuş, yatırımcıları buraya getiremiyorsunuz, getirme imkanınız da olmuyor. AK Parti olarak eğer biz Yozgat’ta ki göçü durdurmak istiyorsak. Yozgat’ta yapmamız gereken şey, Yozgat’ı bir cazibe merkezi haline getirmek olmalıdır. Biz Yozgat’ımızı cazibe merkezi haline getirmek için tüm yolları deniyoruz. Yeni dönem içerisinde havaalanı temelini inşallah hep beraber atmış olacağız. Yeni dönem içerisinde havaalanına yakın bir bölge içerisinde inşallah Yozgat’ta ki sivil toplum örgütlerinin karşı çıkmalarına rağmen, olmasın diye uğraşmalarına rağmen biz Yozgat’ımıza yeni bir organize sanayi bölgesini kurmuş olacağız. Yozgat’a yatırımcıları hep beraber getirmiş olacağız. Geçmiş iktidarlar döneminde Yozgat’ta yatırımcıları engelledirler. Biz AK Parti olarak hiçbir zaman sermayenin rengine hiçbir zaman bakmadık, bakmayacağız. Eğer Yozgat’a yatırımcı olarak gelmek isteyen bütün kardeşlerimizin önüne düşeceğiz, Yozgat’a yatırım gelme noktasında devletin bütün imkanlarını onlara tahsis etme noktasında gayret göstereceğimizi bilmelerini istiyoruz” diye konuştu.
"YOZGAT GÖÇ VEREN DEĞİL GÖÇ ALAN İL OLACAK"
Yozgat’ın yeni dönemde göç veren değil göç alan bir il olacağını vurgulayan Milletvekili Başer, “Yozgat’ta havaalanı ve hızlı trenin hizmete girdiğinde Yozgat merkez ve ilçelerimizdeki üniversite kampuslerimizi büyüttüğümüzde, altyapı ve sosyal hizmetleriyle, belediyemizle el ele vererek Yozgat’ı yaşanabilir bir kent haline getirmek, Yozgat’ı ilçeleriyle buluşturduğumuz andan itibaren Yozgat’ı bir cazibe merkezi yapacağız, göç veren değil göç alan bir il haline getirmek bizlerin namus borcu olduğunu bilmenizi istiyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden AK Parti Yozgat Milletvekili Başer, “Yozgat AK Parti İle Hizmet Almaya Başladı” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Yozgat Milletvekili Başer, “Yozgat AK Parti İle Hizmet Almaya Başladı” haberi güncellenecektir.

YOZGAT NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  12:38
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:28
 • Yatsı
  19:00
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı