KAYSERİ HABERLERİ

AK Parti Vekil Adayları Fevzi Çakmak Mahallesi Esnafını Gezdi

IHA
26.10.2015 - 14:47Son Güncelleme :

AK PARTİ

IHA

AK Parti Kayseri milletvekili adayları Fevzi Çakmak Mahallesi esnaflarını ziyaret etti.
AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Mustafa Elitaş, Avşar Aslan ve İsmail Emrah Karayel 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Kocasinan İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden adaylar, vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Seçim çalışmalarını değerlendiren AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş, halkın AK Parti’ye olan teveccühünün gün geçerek arttığını belirterek, “Kayseri’nin etrafını tüm adaylarımızla beraber karış karış dolaşmaya gayret ediyoruz. Büyük bir teveccüh var. 1 Kasım seçimlerinde 7 Haziran seçimlerine göre olağanüstü bir destek olduğu, sevgi seliyle karşılaştığımızı görüyoruz. Bizi bağrına basan 1 Kasım’da demokratik hakkını kullanıp seçmen olarak sandığa giden değerli hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. 1 Kasım hayati bir seçim. Kaderimizin tayin edilmesinde önemli bir seçim olarak inşallah bundan sonraki süreçte biz gelecek ile ilgili kararımızı en iyi şekilde vereceğimizi düşünüyoruz. Ama 7 Haziran seçimlerinde katılım azdı. Ben seçmenleri hangi partiye oy verirse versin sandığa davet ediyorum” dedi. Terörün kökü kazınana kadar terör ile mücadeleye devam edileceğini kaydeden Elitaş, “Bugün Diyarbakır’da iki şehidimizin olmasının verdiği bir üzüntüyle karşılaştık. İŞİD terör örgütleri ile yapılan mücadele de PKK terör örgütü ile yapılan mücadele aynı şekilde devam ediyor. Terörle mücadelede hiçbir geri adım atılmadan sonuna kadar, terörün kökü kazınana kadar hem İŞİD hem PKK terör örgütünün kökü kazınana kadar devam edeceğiz. Güneydoğu’daki vatandaşımız devlet desteğini yanında gördükten sonra PKK terör örgütüne destek vermekten vazgeçmiş, İŞİD terör örgütünü de lanetleyerek yok edilmesine büyük bir katkı sağlıyorlar” diye konuştu.
Elitaş, Diyarbakır’da iki polisin şehit olması nedeniyle seçim araçlarının sessiz bir şekilde gezdirmeye çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AK Parti Vekil Adayları Fevzi Çakmak Mahallesi Esnafını Gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Vekil Adayları Fevzi Çakmak Mahallesi Esnafını Gezdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı