TRABZON HABERLERİ

AK Parti Trabzon Milletvekli Aday Adayı Adnan Günnar’a Akçaabat Ve Düzköy’de Büyük İlgi

IHA
25.02.2015 - 11:41Son Güncelleme :

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DR. ADNAN GÜNNAR, İLÇE ZİYARETLERİ KAPSAMINDA GİTTİĞİ AKÇAABAT VE DÜZKÖY’DE YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI

IHA

AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Dr. Adnan Günnar, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Akçaabat ve Düzköy’de yoğun ilgiyle karşılandı.
İlçe yönetimleriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Adnan Günnar, memleketi Akçaabat’ta yaptığı konuşmada “Uzun süredir il başkanı olarak 2023 vizyonunda yeni Türkiye’nin temelleri için çalıştım. Şimdide bir başka bir kulvarda aynı hedef doğrultusunda yola koyulduk. 7 Haziran seçimleri ile 2023 vizyonu ve yeni Türkiye’nin temelleri atılacak. Buna bizler inanıyoruz. Ortak akıl ile kol, kola gönül gönüle birlikteliğimizle hedefimizi siz değerli teşkilat mensubu kardeşlerimle gerçekleştireceğiz. Her zaman partimizin bir neferi olarak sizlerle birlikte yürüdük. Kurucu Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanı’mızın ifade ettiği gibi Türkiye’de yönetim anlayışında yeni bir sayfanın açılacağı bir döneme doğru gidiyoruz. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde bu ihtiyaç olan milletvekilini meclise oylarımızla taşırız ve ülkenin ihtiyacı olan yönetimdeki değişimin ve ülkenin ekonomik olarak AK Parti’nin hedefi olan dünyanın ilk büyük 10 ekonomisi arasına girme hedefini yakalamak için ilk adımı atarız. AK Parti bu ülkenin makus talihini değiştirdi. Daha güzel günlere taşıyacağına inanıyorum” dedi.
“YENİ TÜRKİYE’NİN İNŞASINDA YER ALMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”
Düzköy’de coşkulu ve kalabalık partili tarafından karşılanan AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Adnan Günnar, AK Parti’nin ülke yönetiminde göreve gelmesinin Türkiye için adeta bir milat olduğunu belirterek ülkenin 2023 hedefi, yeni Türkiye ve aydının aydınlık geleceği için AK Parti’nin göreve devam etmesi gerektiğini söyledi.
Sağlıktan eğitime, ulaşımdan ekonomiye Türkiye’nin AK Parti’nin yönetimde olduğu son 10 yılda adeta çağ atladığını belirten Günnar, "AK Parti iktidar olmadan önce bir ülke düşünün ki vatandaşı bir hastanede tedavi olabiliyor diğer hastane ise burası SSK’lı bakmıyor diye geri çevriliyor. Ulaşım sıkıntısı ve yolların durumu öylesine. Yapılanlar yapılacakların teminatıdır. 2023 hedefleri ve Yeni Türkiye’nin inşasında yer almak için yola çıktık. Sizlerden destek bekliyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden AK Parti Trabzon Milletvekli Aday Adayı Adnan Günnar’a Akçaabat Ve Düzköy’de Büyük İlgi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 11 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Trabzon Milletvekli Aday Adayı Adnan Günnar’a Akçaabat Ve Düzköy’de Büyük İlgi haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:32
 • Öğle
  12:28
 • İkindi
  14:47
 • Akşam
  17:02
 • Yatsı
  18:39
Sayfa Başı