TRABZON HABERLERİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu:

IHA
05 Ekim 2015 - 17:33Son Güncelleme : 05 Ekim 2015 - 17:34

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ AV. AYŞE SULA KÖSEOĞLU, 1 KASIM SEÇİM ÇALIŞMALARINA BEŞİKDÜZÜ İLÇESİNDE DEVAM ETTİ.

IHA

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu, 1 Kasım seçim çalışmalarına Beşikdüzü ilçesinde devam etti.
AK Parti’nin yeni seçim beyannamesinde kadın, çocuk ve gençlere yönelik önemli hususlar ve müjdeler yer aldığını belirten Köseoğlu, “AK Parti olarak ve hükümetimiz olarak 13 yıldır neyi söz vermişsek onu yaptık. Biz önce insan dedik, önce aile dedik” dedi.
Beşikdüzü İlçesinde, okul, kurum, esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Köseoğlu hemşerileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Cumhuriyet Mahallesinde sandık bazlı toplantıya katılan Köseoğlu,1 Kasım seçimleri için kadınlardan destek istedi. Ülkedeki istikrardan gelişmelerden öncelikle ailenin, kadınların, çocukların olumlu etkilendiğini belirten Köseoğlu, “AK Parti olarak ve Hükümetimiz olarak 13 yıldır neyi söz vermişsek onu yaptık. 13 yıl önce neredeydik şimdi hangi noktadayız. Biz önce insan dedik, Önce aile dedik. Uçurumun kenarında olan bir ülkeyi kurtarırken, 13 yıldır sizlere hizmet getirirken hiçbir zaman sizlerden kopmadık. Bakın 13 yıl önce bir enflasyon vardı, 13 yıl önce paramız pul kadar kıymetsizdi. Yolsuzluklar batan bankalar vardı. Sabah çocuğunu okula uğurlarken okul harçlığı veremeyen anneler bilirim. Okul kitaplarını alamadığı için intihara kadar giden babalar biliriz. Vatandaşı yokluk içerisinde olan bir devlet, müsrif ve savurgan bir devlet vardı. Aldığı her karardan attığı her adımdan direk olarak etkilenmedik mi. Şimdi çocuklarımızın kitaplarını devletimiz ücretsiz veriyor. Sosyal yardımlar, sosyal destekler. Sağlıkta istediğimiz doktora istediğimiz hastanelere gidebiliyoruz elhamdülillah.” dedi.
AK Parti’nin yeni seçim beyannamesinde kadın, çocuk ve gençlere yönelik önemli hususlar ve müjdeler yer aldığını belirten Köseoğlu, “2015 seçim beyannamemizde; Bütün annelerimize “Doğum Hediyesi” programı kapsamında, ilk çocuk için 300 TL, ikinci çocuk için 400 TL, üç¸ ve üzerinde çocuklar için 600 TL ödemenin yapılmasına imkân verecek hukuki ve kurumsal düzenlemeleri yerine getireceğiz. Gençlerde evliliğin teşvik edilmesi amacıyla çeyiz hesabı uygulamasını başlatacağız. Çeyiz hesabında biriktirilen paranın yüzde 20’si oranında destek sağlayacağız. Çocuğu Anasınıfına giden tüm velilerimize müjdemiz var. 2015 Seçim Beyannamemizde; Okul öncesi eğitimi tam gün olacak. Erişim imkânına sahip olmayan ailelerin çocuklarının okul öncesi eğitim almasını destekleyecek teşvikler oluşturacağız.” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu: haberi güncellenecektir.

  TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   03:33
  • Guneş
   05:26
  • Öğle
   12:36
  • İkindi
   16:25
  • Akşam
   19:24
  • Yatsı
   21:02
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı