TRABZON HABERLERİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

IHA
08.10.2015 - 18:18Son Güncelleme :

MAÇKA AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI AYŞE ÇOBAN’IN 2 AYLIK BEBEĞİ ECE İLE GÜN BOYU SEÇİM ÇALIŞMALARINA KATILMASI KARŞISINDA OLDUKÇA DUYGULANAN KÖSEOĞLU, “BU DAVA ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ MESELESİDİR. HEP BERABER ONLAR İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ” DEDİ

IHA

AK Parti Trabzon Milletvekili adayları Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora seçim çalışmalarını sürdürdü.
AK Parti Trabzon Milletvekili ve adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmalarını Maçka ilçesinde sürdürerek, Esiroğlu, Atasu, Akarsu ve Merkez mahallede esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Maçka AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çoban’ın 2 aylık bebeği Ece ile gün boyu seçim çalışmalarına katılması karşısında oldukça duygulanan Köseoğlu, “Bu dava çocuklarımızın geleceği meselesidir. Hep beraber onlar için gayret gösteriyoruz” dedi.
Milletvekili Köseoğlu, 1 Kasım seçimleriyle ilgili çalışmalarını Maçka ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sürdürdü. AK Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur ve partililerle Esiroğlu, Atasu ve Akarsu mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Köseoğlu, Atasu Barajı’nda da incelemelerde bulundu.
İlçe merkezinde esnaflara hayırlı kazanç dileklerini ileten Köseoğlu, esnaf ve vatandaşlarla tek tek sohbet etti. İlk kez oyunu kullanacak olan gençlerin yanı sıra 97 yaşındaki dedenin de desteğini alan Köseoğlu, baba ocağından tam destek sözü aldı.
Milletvekili Köseoğlu’nun Maçka ziyaretinin en dikkat çeken noktası ise Maçka İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çoban’ın gün boyu seçim çalışmalarına 2 aylık bebeği Ece ile katılması oldu. Milletvekili Köseoğlu, Ayşe Çoban’ın bu hareketi karşısında oldukça duygulanırken, “Bu dava çocuklarımızın geleceği meselesidir. Hep beraber onlar için gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Trabzon’umuzun şirin ilçesi Maçka, Sümela Manastırı, el sanatları ile başlı başına bir kültürdür. Maçka ilçesindeki esnaflarımız için turizm en önemli lokomotiftir” şeklinde konuştu.
ADNAN GÜNNAR: “İNŞALLAH AK PARTİ 1 KASIM’DA TARİH YAZACAK”
AK Parti Trabzon Milletvekili ve adayı Dr. Adnan Günnar, ilçe gezilerine devam ediyor. Günnar, Of ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Burada Atatürk Caddesi’nde esnaflarla sohbet eden Günnar, ilçe eski başkanı Fazlı Çapoğlu ve eski ilçe yöneticilerini de ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Of’un Taşhan Pazarı Mahallesi’nde ki esnaf ve vatandaşları da tek tek dolaşan Günnar, esnafların dilek ve temennilerini dinleyerek, onlarla fikir alış verişinde bulundu. Taşhan Pazarı’nın en yaşlı sevilen esnafı Osman Mercan’ı da ziyaret eden Günnar, 56 yıldır mahallede esnaflık yapan 85 yaşındaki Osman Mercan’ın ve esnafın hayır dualarını aldı.
Günnar, yaklaşık 20 gündür sahalarda olduklarını kaydederek, halkın AK Parti’ye olağanüstü bir ilgisinin olduğunu belirterek, "7 Haziran Türkiye için bir dönüm noktasıydı. 1 Kasım farklı bir noktada. 7 Haziran’da değerli hemşehrilerimiz bir mesaj verdi, biz de o mesajları bütün birimlerimizle beraber değerlendirdik. Mesajları iyi okuduk, o mesajlar doğrultusunda çalışmalarımıza yön vereceğiz. Trabzon’un doğusundan batısına her tarafında AK Parti’ye olağanüstü bir ilgi var. İnşallah AK Parti 1 Kasım’da tarih yazacak" dedi.
Günnar, AK Parti’nin yeni dönemde açıkladığı projeleri de vatandaşlarla paylaşarak, “İstikrara devam etmek istiyoruz, çünkü biz, ülkemiz için çalışıyoruz. Lise veya üniversite mezunu gençlerimizin Genel Sağlık Sigortası giderlerini, 2 yıl süreyle gelir testi yapmaksızın ve prim alınmaksızın karşılayacak, böylece gençlerimize ücretsiz sağlık hizmeti sunmuş olacağız. Sosyal yardıma ihtiyacı olan bütün vatandaşlara ulaşacak olan Aile Sosyal Destek Programı hayata geçirilecek. 7 Haziran seçimlerine giderken bir söz vermiştik, ’bin 100 liranın altında maaş alan emeklilere aylık 100, yıllık bin 200 lira vereceğiz’ demiştik. Temmuz’dan itibaren ödenmeye başladı. Şimdi, bin 100 liranın altındakilere verdiğimizin üstüne, emeklilerimize yılda bin 200 lira ek zam yapıyoruz. İşte biz bu nedenlerden dolayı istikrar devam etsin, ülke kalkınsın, Türkiye şahlansın vatandaşımız kazanmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.
SALİH CORA, ŞALPAZARI’NDAKİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA KUZULUK MAHALLESİ’NDEN BAŞLADI
AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Av. Salih Cora, Şalpazarı’ndaki seçim çalışmalarına en uzaktaki Kuzuluk Mahallesi’nden başladı. Cora, Kuzuluk Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.
Kuzuluk’ta bir kahvehanede seçmenlere hitaben bir konuşma yapan AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Av. Salih Cora, 7 Haziran Seçimleri öncesinde seçmenlerin kendilerine, "Evet çok büyük hizmetler yaptınız ama biz sizin bu kadar güçlü olmanızı istemiyoruz" mesajı verdiğini ifade etti.
“AK Parti tek başına iktidar olamayınca Meclis düğümlendi” diyen Cora, “İşte 1 Kasım seçimlerinde bu düğüm çözülecek. Sırası ilerleyen tek milletvekili adayı benim. Şalpazarı bize çok destek verdi. Belki de bu desteğin karşılığını hizmet olarak da vermemiş olabiliriz. Ama Şalpazarı’nın bizim gibi gerçek ve samimi bir vekile ihtiyacı var. Bu yörede yaşayan biri olarak sizin dertlerinizi en iyi bilen biziz. 7 Haziran’da 4 milletvekili çıkarmıştık. Biraz daha çalışalım. 4 buçuktan 5 yapalım. Meclis’e girersem Şalpazarı’nın vekili olacağım ve ilk toplantımı da Kuzuluk’ta yapacağım" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ekim 2015 tarihinde saat 18 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürdü haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ

03 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:34
 • Guneş
  07:21
 • Öğle
  12:22
 • İkindi
  14:46
 • Akşam
  17:01
 • Yatsı
  18:37
Sayfa Başı