TRABZON HABERLERİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Günnar Ve Cora Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

IHA
12.10.2015 - 13:39Son Güncelleme :

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI AV. SALİH CORA, 1 KASIM SEÇİMLERİ İÇİN YAPTIĞI YOĞUN ÇALIŞMASINA BEŞİKDÜZÜ İLÇESİNDE DEVAM ETTİ

IHA

AK Parti Trabzon Milletvekili adayları Adnan Günnar ve Salih Cora seçim çalışmalarını sürdürüyor.
AK Parti Trabzon Milletvekili ve adayı Adnan Günnar, Araklı’nın yüksek mahallerinden Yüceyurt Mahallesi’nde icazet törenine katıldı. Günnar, icazetini tamamlayıp hafız olan öğrencileri tebrik ederken, mahalleye Kuran Kursu kazandıran hayırsever Bayram Halil’e de teşekkür etti.
AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, çalışmalarını Araklı ilçesinde sürdürdü. İlçenin yüksek mahallerinden Yüceyurt Mahallesi’ni ziyaret eden Günnar, burada icazet törenine katıldı. Günnar, “Öğrencilerimizi gösterdikleri özveri ve gayretten dolayı kutluyorum, alınlarından öpüyorum. Bu süreçte ailelerin ve hocaların da büyük fedakarlıkları oluyor. Hepsinden Allah razı olsun. Rabbim icazetlerini hayırlı kılsın” dedi.
Günnar ardından ilçenin Kestanelik ve Kayacık mahallelerinde de vatandaşları bire bir ziyaret etti. Günnar, Araklı programını bitirdikten sonra Arsin Yeşilyalı eski Belediye Başkanı Hüseyin Fidan’ı işyerinde ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.
Günnar, Türkiye’nin istikbali için istikrara ihtiyaç olduğunu kaydederek, “Saha çalışmalarında halkımız da istikbali için istikrara ihtiyaç olduğunu söylüyor. Tüm kesimle birlikte topyekûn çalışarak ülkemizi istikrara kavuşturacağız inşallah. 4 ayda ülkemizde yaşanan olumsuzlukları milletimiz de gördü. Vatandaşlarımız açıkça AK Parti’ye ihtiyaç olduğunu beyan ediyor. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde rekor oy oranı ile birlikte ülkemiz yeniden istikrara kavuşacak, vatandaşları bu düşüncede görmüş olmak bizleri umutlandırıyor. İnşallah, bu beyanlar sandığa aynı şekilde yansıyacaktır ” diye konuştu.
SALİH CORA, SEÇİM ÇALIŞMALARINA BEŞİKDÜZÜ İLÇESİNDE DEVAM ETTİ
AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Av. Salih Cora, 1 Kasım seçimleri için yaptığı yoğun çalışmasına Beşikdüzü ilçesinde devam etti.
1 Kasım seçimleri yaklaşırken, AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Salih Cora, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşlarla birebir diyalog kuran Cora’ya partili-partisiz tüm Trabzonluların gösterdiği ilgi büyük bir moral veriyor. Seçim çalışmalarını köy köy, mahalle mahalle dolaşarak yapan Cora, hemşehrilerinin taleplerini ve isteklerini büyük bir dikkatle dinleyip not ederken, AK Parti’nin Trabzon’a ve Türkiye’ye kattıklarını ve yapılacak yatırımları anlatıyor.
Ankara’da yaşanan terör saldırısı sebebiyle terörü lanetleyen Cora, “7 Haziran seçimlerinden sonra milletimiz ülkemizde yaşananları, diğer parti liderlerinin tutumlarını görmüştür. Onların bu ülkeyi yönetme gibi bir dertleri yoktur. Milletin gündeminde olmayan konularla meşgul olmuşlardır. Ülke ekonomik ve siyasi istikrarsızlığa düşsün, AK Parti kaybetsin anlayışı içerisinde hareket ettiler. AK Parti hükümet boşluğu oluşturmamak için gerekli önlemleri almıştır ama hükümetten kaçanlar bunun hesabını sandıkta vereceklerdir. Geçtiğimiz gün Ankara’da yaşanan terör saldırısı da ülkemizin birliğini ve beraberliğini, büyümesini ve kalkınmasını hedef almıştır. Bu terör eyleminin kime hizmet ettiğini gayet iyi bilmekteyiz. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu elim olayın hemen ardından seçim çalışmalarını durdurarak tam bir devlet adamlığı örneği göstermiş ve diğer parti liderleri ile görüşme talep ederek ülke olarak birlik beraberlik mesajı vermek istemiştir. Böylesine üzüntülü bir olayda bile seçim hesabı yapan MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli yine oyunbozanlık yapmıştır. Sayın Davutoğlu’nun görüşme talebine olumsuz cevap veren Bahçeli’ye gereken cevabı inanıyorum ki öncelikle MHP’li seçmenler verecektir” şeklinde konuştu.
1 Kasım seçimlerinde milletvekili seçileceğine dair bir kuşku yaşamadığını ve bu güveni kendisine Trabzonluların verdiğini belirten Cora, “7 Haziran seçimlerinde biz Trabzon’da 4 milletvekilini küçük bir farkla kazanmadık. Aldığımız oy 4,5 milletvekiline tekabül ediyor. Şu anda AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olabilmesi için güçlü bir motivasyon oluşmuştur. Vatandaşımız artık daha istekli, hevesli ve kararlı görünmektedir. Yaptığımız anket ve saha çalışmalarında bu yükselen trendi açıkça görmekteyiz. Bizi bu sefer 5. sıradan seçerek meclise göndereceklerdir. Hemşehrilerimiz bu yönde kararını vermiştir. Seçildiğimde Trabzon’un bir kesiminin değil, sadece partililerin değil herkesin ve her kesimin milletvekili olacağım” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Günnar Ve Cora Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ekim 2015 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Günnar Ve Cora Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor haberi güncellenecektir.

  TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ekim 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:48
  • Guneş
   06:28
  • Öğle
   12:18
  • İkindi
   15:19
  • Akşam
   17:45
  • Yatsı
   19:14
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı