TRABZON HABERLERİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mahir Küçük’ten Vakfıkebir Ve Beşikdüzü İlçe Teşkilatlarına Ziyaret

IHA
24.02.2015 - 13:57Son Güncelleme :

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ESKİ MÜSTEŞAR YARDIMCISI DR. MAHİR KÜÇÜK, TEŞKİLAT ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR.

IHA

AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı eski müsteşar yardımcısı Dr. Mahir Küçük, teşkilat ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Beşikdüzü ve Vakfıkebir İlçe Başkanlıklarını ziyaret eden Küçük, parti mensuplarıyla buluşmasında AK Parti’nin, Türkiye’deki yenilik hareketinin öncüsü olduğunu belirterek 13 yıllık iktidarı döneminde milletin kendisine olan desteğini ve güvenini boşa çıkartmadığını, ortaya koyduğu atılım ve ileri demokrasi hareketiyle, siyasi ve ekonomik belirsizlikleri gidererek, devletin insan için var olduğunu bir kez daha gösterdiğini ifade etti.
Ormancılığı sektör haline getirmeye çalıştığını kaydeden Küçük, “Birçok ülke ile mutabakat imzaladık. Birçok ülkeye hibe yardımlarımız devam ediyor. Bu deneyimlerimizi yardımlarımıza aktarmamız gerekiyor. AK Parti iktidarı ile bu önümüze koyulan engelleri Allah’ın izniyle yavaş yavaş aşama aşama gerçekleştirileceğiz. Hedefim ormancılık sektöründe şuanda ekonomiye 2-3 milyar dolarlık bir katkı sağlamaktadır. Biraz daha gayretle bu 10 katına bile çıkabilir. Ben sizlerin desteğiyle, partimizin uygun görüşüyle bu yola baş koyduk. Bürokraside geldiğim noktayı şimdi siyasi manada devam ettirip ülkeme hayırlı olmak istiyorum” dedi.
Millete hizmet sevdasıyla yola koyulduğunu söyleyen Dr. Küçük, “2014 yılı Türkiye için zor bir yıldı. Siyasi ve ekonomik istikrarımızdan rahatsız olan dış güçler paralel yapı ile beraber olup bin bir türlü kumpas kurarak bu istikrarı bozmaya çalıştılar. Hamdolsun ki kısa sürede yakaladığı değişim ve başarı ile Dünya’da yaşanan olaylarda figüran değil söz sahibi olan Türkiye, tüm bu kumpaslardan daha da bir güçlenerek, tek vücut olarak çıktı ve lider Türkiye olma yolunda hızla ilerliyor” ifadelerini kullandı.
2015 seçimlerinin yeni Türkiye yolunda hayati öneme sahip olduğuna değinen Dr. Küçük, “Doğal kaynaklarımızı ön plana çıkartan entegre projelere ihtiyacımız var. Bu doğrultuda, kalıcı milli çözümler üretmemiz gerekir. İnşallah halkımızın desteğiyle 7 Haziran seçimlerinden sonra gücüne güç katmış AK Parti iktidarıyla memleketimizin her kösesine yeni hizmetler götüreceğiz. Daha yaşanılabilir daha mutlu Yeni Türkiye için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mahir Küçük’ten Vakfıkebir Ve Beşikdüzü İlçe Teşkilatlarına Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 13 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mahir Küçük’ten Vakfıkebir Ve Beşikdüzü İlçe Teşkilatlarına Ziyaret haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:42
 • Guneş
  07:30
 • Öğle
  12:27
 • İkindi
  14:47
 • Akşam
  17:01
 • Yatsı
  18:38
Sayfa Başı