ÇORUM HABERLERİ

AK Parti Teşkilatları Gazetecilerle Bir Araya Geldi

IHA
28.10.2015 - 18:23Son Güncelleme :

AK PARTİ ÇORUM TEŞKİLATLARI BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

IHA

AK Parti Çorum teşkilatı gazetecilerle bir araya geldi. Anitta Otel’de gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, AK milletvekili adayları Ahmet Sami Ceylan ile Bekir Horuz katıldı.
AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, her şeyin başının istikrar olduğunu söyledi. 7 Haziran’dan sonra yaşanan sürecin Türkiye’de daha önceki dönemlerde kurulan koalisyonda yaşanan sıkıntıların bir sinyalini verdiğini kaydeden Bekiroğlu, Türkiye’de koalisyon kültürü olmadığı için sorun arz eden bir durum oluştuğunu ifade etti.
Çorum’da bin 685 sandıkta 385 bin 544 seçmenin oy kullanacağını açıklayan Bekiroğlu, yaşanan sorunların çözümü noktasında çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Bekiroğlu, 1 Kasım öncesi teşkilatlardaki heyecanın da kendilerini memnun ettiğini belirtti.
Çorum’a yapılan yatırımlardan bahsettikten sonra her şeyin başının istikrar olduğunu dile getiren Bekiroğlu, “İstikrarın olmayan hiçbir yerde huzurda olmaz, refahta olmaz. Bizim istediğimiz istikrarın tesisi için çalışmalarımıza ağırlık vermek, oylarımızı artırmak için gerekli çalışmalarımızı yapmamızdır. 7 Haziran’dan sonra yaşana süreç ülkemizde daha önceki dönemlerde kurulan koalisyonda yaşanan sıkıntıların bir sinyalini verdi. Maalesef ülkemizde koalisyon kültürü olmadığı için sıkıntı arz eden bir durum oluşmuştur. AK Parti’nin tek başına iktidar olmazı en büyük temennimizdir. Son zamanlarda yaşanan Suruç, Ankara’da patlayan bombalar hepimizi derinden üzmüştür. Ülkemizin refahı, mutluluğu ve vatandaşların huzurunu bozmak için yapılan saldırılar, vatandaş ve kolluk kuvvetlerimize yapılan saldırılar, ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne yapılan saldırılar olarak görüyoruz.”dedi.
AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM idare Amiri Salim Uslu da, 7 Haziran sonrasında yaşanan süreci Türkiye’nin kayıp dönemi olarak nitelendirdi. Uslu, 7 Haziran seçimlerinde sonrasında ülkede terör kıskacı ve kurulan tuzaklarla kriz kaos döneminin başladığını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden AK Parti Teşkilatları Gazetecilerle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 18 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Teşkilatları Gazetecilerle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı