NEVŞEHİR HABERLERİ

Ak parti seçim işleri başkanı Avşar “Olası bir referanduma hazırız”

DHA
30.03.2016 - 10:36Son Güncelleme :
DHA

Sinan KORKMAZER/NEVŞEHİR,(DHA) -AK Parti Nevşehir İl Seçim İşleri Başkanı Edip Avşar, kamuoyunda sürekli konuşulan yeni anayasa ve başkanlık sistemi ile ilgili; “Olası bir referanduma karşı biz Nevşehir İl Teşkilatı olarak hazırlıklıyız” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Seçim İşleri Başkanı Edip Avşar, gündemde sıkça konuşulan yeni anayasa ve başkanlık sistemi ile ilgili Meclisten çıkacak olan olası bir referanduma hazırlıklı olduklarının altını çizdi.Her duruma karşı hazırlıklı bir Parti olduklarını belirten Avşar; “Bizler seçimden seçime halkın karşısına çıkan bir teşkilatın mensupları değiliz. AK Parti İl Teşkilatı olarak bizler 1 Kasım seçimlerinden bu yana çalışma tempomuzu hiçbir zaman düşürmeden yolumuza devam ediyoruz. İl, İlçe, Belde ve Mahalle toplantılarımızı yapıyor, üyelerimizle ve Partimize gönül vermiş vatandaşlarımızla istişarelerimizi sürdürüyoruz. Sandık bazlı çalışmalarımızı yapıyoruz ve istişarelerimiz sonucunda görüyoruz ki yeni bir anayasa tüm halkımızın en büyük beklentisi. Eğer ki referanduma yönelik net bir tarih verilirse biz Nevşehir Teşkilatı olarak hazırız. Biz Millet için siyaset yapıyoruz. Milletimizin hak ve hukukunu korumak için yine milletimizin iradesine başvuruyoruz” dedi.

FOTOLU

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Ak parti seçim işleri başkanı Avşar “Olası bir referanduma hazırız” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ak parti seçim işleri başkanı Avşar “Olası bir referanduma hazırız” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı