MALATYA HABERLERİ

AK Parti Pütürge İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

IHA
28.08.2015 - 15:51Son Güncelleme :

ŞAHİN, PÜTÜRGE İLÇE TOPLANTISINA KATILDI

IHA

AK Parti Pütürge İlçe Danışma toplantısında konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, dış güçlerin ayakları üstünde duran güçlü bir Türkiye’yi istemediklerini söyledi.
Pütürge ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti İlçe Danışma Toplantısını Malatya Milletvekili Mustafa Şahin’in katılımı ile yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti’nin sadece Türkiye’nin dertleri ile dertlenmediğini, Orta Doğu başta olmak üzere tüm Müslüman coğrafyasındaki insanların dertleri ile de dertlendiğini söyledi.
Şahin, “Bizler sadece Türkiye’deki insanlarımızın dertleriyle dertlenmiyoruz. Orta Doğu’da kanı akılan Müslümanlarında dertleri bizim dertlerimiz, Filistin’deki o hakları gasp edilen insanların da dertleri de bizim derdimiz. Doğu Türkistan’daki komünist Çin’in zulmü altında inim inim inleyen insanların da dertleri bizim derdimiz” diyerek bu nedenle uluslar arası güçlerin ayakları üzerinde duran bir Türkiye’yi istemediğini dile getirdi. Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bu dış güçler diyorlar ki, ‘Türkiye bize ihtiyaç duyacak, bizim bir dediğimizi iki yapmayacak, kendi iç güvenliğini bile bize soracak’ işte bunlar böyle liderler istiyorlar. Ama istediği liderler AK Parti kadroları içerisinde hiç bir zaman olmadı. Ne yaptı Sayın Cumhurbaşkanımız 2009 tarihinde. Siyonist İsrail’in Cumhurbaşkanına ‘Siz kumsallarda çocukları katletmeyi çok iyi bilirsiniz’ dedi. Bunu söyleyecek başka bir babayiğit var mıydı? Evet şuandaki CHP zihniyeti içinde milletvekilliği yapan bir arkadaşın ‘Bunlar İsrail’i, ABD’nin gücünü bilmiyorlar. Bunlar ateşle oynuyorlar. Bunlar haltlarını aşıyorlar’ dediğini biliyoruz. Ama biz haddimizi aşmadık biz haddini aşanlara haddini bildirdik. O zaman bu sınır, hukuk, insanlık kurallarını tanımaz halleri için de yüzlerine zalim olduklarını söyledik. Ve sonuçta ne oldu Mavi Marmara gemisiyle beraber ipler kopma noktasına geldi”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Pütürge İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Pütürge İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Nisan 2018, Pazartesi
 • İmsak
  04:16
 • Guneş
  05:43
 • Öğle
  12:33
 • İkindi
  16:13
 • Akşam
  19:10
 • Yatsı
  20:32
Sayfa Başı