BARTIN HABERLERİ

AK Parti Milletvekili Tunç: "Oynanan Oyunları Bozalım"

IHA
27.10.2015 - 10:57Son Güncelleme :

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YILMAZ TUNÇ SAĞLIK SEN TOPLANTISINA KATILDI

IHA

AK Parti Bartın Milletvekili Adayları Yılmaz Tunç ve Ahmet Bensiz Sağlık-Sen Bartın Temsilciliğinin düzenlediği aylık divan toplantısına katıldı.
Toplantıya, AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık-Sen Genel Sekreteri Semih Durmuş, Memur-Sen Bartın il başkanı Mustafa Dağdeviren, Sağlık-Sen Bartın il Başkanı Naci Durmuş ve Sağlık-Sen üyeleri katıldı.
AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç toplantıda yaptığı konuşmada Memur-Sen’in her zaman demokrasiden yana, Türkiye’de temel hak ve özgürlüklerin her alanda güçlendirilmesinden yana tavır koyduğunu belirtti. Tunç, “7 haziran sonrasındaki siyasi belirsizliğin ortadan kalkması ve ülkemizde yeniden istikrarı tesis ederek, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları bozmak durumundayız, milletimiz bunu başaracaktır” dedi.
Milletvekili Tunç, "7 Haziran seçimleri sonrasında CHP yüzde 60’lık blok hükumeti oluşturacak şeklindeki söylemi ile “blok siyaseti” izlemiştir. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise her şeye hayır diyerek “hayır siyaseti” izlemiştir. HDP ise terörle arasına mesafe koymak bir yana, hiç çekinmeden arkasını terör örgütlerine yaslayarak “terör siyaseti” izlemiştir. 1 Kasım’da milletimiz tüm bunları değerlendirerek sandık başına gidecek ve ülkemizin geleceği için oyunu kullanacak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden AK Parti Milletvekili Tunç: "Oynanan Oyunları Bozalım" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Milletvekili Tunç: "Oynanan Oyunları Bozalım" haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

Sayfa Başı