« Hürriyet.com.tr
MENÜ

AK Parti Milletvekili transfer oldu

AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, Edirne Süper Amatör Ligi'nde futbol oynayacak. Keşanspor ile sözleşme imzalayan Budak'ın lisansının Ocak ayında çıkması bekleniyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Edirne Milletvekili Necdet Budak'ın Keşanspor'a transfer olması dolayısıyla tören düzenlendi.

Keşanspor Yönetim Kurulu Başkanı Güray Koşan ile yönetici Ragıp Taş'ın hazır bulunduğu törende, Budak, kendisini Keşansporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.
Budak, imza törenin ardından yaptığı açıklamada, 45 yaşında olduğunu ifade ederek, Keşanspor'un 3. Lig'e çıkabilmesi için futbolcu olarak üzerine düşen görevi yerine getireceğini söyledi.

Keşanspor'a tüm sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşların sahip çıkması gerektiğini belirten Budak, daha sonra Keşanspor'un İzzetiye köyü futbol sahasında yapılan antrenmana katıldı.

Budak, antrenman sonrası yaptığı açıklamada da şunları kaydetti: “Keşanspor ile futbolcu olarak sözleşme imzaladım. Kendime güveniyorum. Zaten TBMM takımında da oynuyorum. Ankara'da da antrenmanlara devam ediyorum. Bugün yapılan Keşanspor antrenmanına da katıldım. Formundayım ve yapılan çift kale maçta 2 gol attım. Lig maçlarında da atacağım gollerle Keşanspor'u önce Edirne Ligi'nde şampiyon yapmak için gayret göstereceğim. Daha sonra 3. Lig'e terfi maçlarında da oynayacağım. Hep birlikte Keşanspor'u 3. profesyonel lige taşıyacağız. 50 yaşına kadar futbol oynamayı düşünüyorum.”

Keşanspor Yönetim Kurulu Başkanı Koşan da milletvekili Budak'ın transferinden mutlu olduğunu ve kendilerine güç verdiğini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz