Gündem Haberleri

GÜNDEM

  AK Parti Milletvekili jandarma trafik kontrolünde

  DHA
  06 Ocak 2011 - 14:09Son Güncelleme : 06 Ocak 2011 - 16:00

  TBMM Sanayi Ticaret Enerji Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Sakarya’nın Karasu İlçesi"ndeki bir cenazeden dönerken, kontrol yapan trafik jandarmasını görünce aracını durdurup hem kırmızı plakalı aracın, hem şoförünün belgelerini kontrol ettirdi.

  Milletvekili Hasan Ali Çelik seçim bölgesi Sakarya’nın Karasu İlçesi’nden şöförünün kullandığı TBMM yazılı kırmızı plakalı makam otomobiliyle dönerken, Çaltıcak Gölü sapağında yol kontrolü yapan trafik jandarmasını görünce aracı durdurttu. Trafik jandarmalarının hatırını sorduktan sonra ehliyet ve ruhsat kontrolü yaptıklarını öğrenen Çelik, şoföründen ’Bizim ehliyet ve ruhsatı getir’ diyerek belgeleri istedi. Belgeleri jandarmaya vererek inceleten Çelik, herhangi bir eksiklik bulunmayınca, "şini yapan herkese yardımcı olmak bizim asli görevimizdir. Güvenlik güçleri yaptığı kontrollerle, aslında bize büyük iyilik yapıyorlar" dedi.

  Şöförünün belgelerini de inceleten Milletvekili Çelik, trafik jandarmasına teşekkür ettikten sonra denetim yerinden ayrıldı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı