KONYA HABERLERİ

AK Parti Milletvekili Ağralı’dan Kugiad’a Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 18:25Son Güncelleme :

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ABDULLAH AĞRALI, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA KUGİAD'I ZİYARET ETTİ.

IHA

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı seçim çalışmalarını sürdürüyor. Abdullah Ağralı, çalışmaları kapsamında Kulu Girişimci İş Adamları Derneği’ni (KUGİAD) ziyaret etti.
Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, ziyaretinde KUGİAD Başkanı Hüsamettin Kargın ve iş adamları ile bir araya geldi. Kulu’ya hizmet sevdalısı olduğunu belirten Ağralı, ”1 Kasım’da yapılacak olan seçimler çok önem taşıyor. Siyaset herkesi etkiledi, güven ve istikrar tek parti döneminde büyüdü. AK Parti olarak ne pahasına olursa olsun güven ve istikrarın sağlanması gerekiyor. Çok particilik yapılacak bir dönem değil, güçlü olmak lazım. AK Parti 1 Kasım’da çıkacak. Herkes 13 yıl güven ve istikrar içerisinde yaşadığını gördü, tekrar güven ve istikrar sağlanacak” dedi.
Ağralı, Kulu’nun eğitim, sağlık ve hayvancılıkta iyi bir noktaya gelmesi gerektiğini de ifade ederek, “Kulu’nun artılarını daha ileriye taşıyacağız. Bu seçim hem Konya, hem de Kulu’nun altın dönemi olacak. Doğal gaz konusunda yeniden girişimlerde bulunacağız” şeklinde konuştu. Kulu’nun sorunlarını iş adamlarından dinleyen Ağralı, 1 Kasım seçimlerinde destek istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden AK Parti Milletvekili Ağralı’dan Kugiad’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 18 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Milletvekili Ağralı’dan Kugiad’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı