Ege Haberleri

EGE

  AK Parti Marmaris'te deprem

  Ali GÜNDOĞAN, (DHA)
  06.09.2014 - 01:11 | Son Güncelleme:

  AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk ile görüşen Marmaris İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Ercan Güneştutar, Yemliha Coşkun, Nilgün Candoğan, Ali Özenoğlu, Ali Uzal, Ceyhan Eroğlu, Şaban Cengiz, Müzeyyen Göncü, Engin Tamer Mıhçı, Müzeyyen Mine Artun ve Mehmet Fevzi görevlerinden istifa ettiklerini duyurdu.

  Grup adına basın açıklaması yapan Güneştutar, genel merkez politikaları dışında hareket edilerek Marmaris'te başarısı olunduğunu belirterek, şunları söyledi:
  Seyirci kalınmış
  “İktidar partisi olarak ilçede gündemi belirleyecek çalışma yapılmamış, aksine seyirci kalınmıştır. Bazı yönetim kurulu üyelerinin ferdi açıklamaları partimizi yıpratmış, bu kişilerin ihraç edilmesi için 16 yönetim kurulu üyenin dilekçesi verilmesine rağmen sonuç alınamamıştır. Ocak ayından bugüne kadar yaşanan tüm olumsuzlukların düzeltilmesini istememize ve girişimde bulunmamıza rağmen tepkisiz kalınması bizleri üzmüştür.”
  Bu arada Marmaris Belediye Meclisi’nin AK Parti’li üyesi Hakan Yalçınkaya da görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yalçınkaya'nın yerine gelecek olan yedek üye Nadir Koyunbakan'ın da istifasını verdiği öğrenildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı