MALATYA HABERLERİ

AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, TV Malatya’yı Ziyaret Etti

IHA
29.10.2015 - 17:20Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYI TAHA ÖZHAN, TV MALATYA'YI ZİYARET ETTİ.

IHA

1 Kasım erken seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Taha Özhan, seçim çalışmaları kapsamında TV Malatya Genel Müdürü Serdar Barut’u ziyaret etti.
Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Taha Özhan, bu kapsamda TV Malatya Genel Müdürü Serdar Barut’u ziyaret etti. Milletvekili Özhan, basının önemine vurgu yaptı. 1 Kasım’da memleketin kaderinin belirleneceğini ifade eden Özhan, “1 Kasım seçimlerine gireceğiz, bizim ümidimiz 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olmak. Dün AK Parti Genel Başbakanı ve Başbakan Prof. Dr Ahmet Davutoğlu, Malatya’daydı ve Malatya müjde paketi açıkladı. Malatya’dan tüm Türkiye’yle alakalı önemli müjdeler verdi. Asgari ücretten emekliye, polislerimizden askerlere, ağırlıklı olarak gençlerimize kredi imkanı, burs imkanı, işe girme destek imkanı, bir çok başlıkta ciddi anlamda AK Parti’nin vaatleri var. Tüm bunlar zaten 13 yıllık AK Parti iktidarları döneminde iyileştirilmiş başlıklardır. 1 Kasım’dan sonra da bu vaatlerimizi yerine getirmek istiyoruz. Dün Başbakanımızın açıkladığı müjde paketleri neredeyse toplumun tüm kesimini ilgilendiriyor” diye konuştu. Malatyalıların oylarını boşa harcamayacağını ifade eden Özhan, “Malatyalılar, Malatya’da sadece cüzü bir varlık gösteren, Malatya’nın ne siyasetine, ne ekonomisine, ne de şehrin gelişip büyümesine katkı verme niyetinde bile olmayan siyasi partilerle meşgul olmayacaklardır. Malatya, AK Parti’ye gösterdiği güçlü desteği 1 Kasım’da tekrar edecektir, bunu temenni ediyorum. 1 Kasım erken seçimlerinde Malatya’mızda yeni bir rekor kırmak istiyoruz. Kayısımıza yapacağımız katkılar, organize sanayi bölgemizin büyütülmesi, yeni hastanelerimizin kurulması, ikinci bir üniversitenin Malatya’ya açılmasını istiyoruz. Bu hayati başlıkların, 1 Kasım seçimlerinden sonra uygulamaya geçmesi için Malatya’mız üzerine düşün desteği verecektir. Başka bir ilde bu kadar somut, o şehre dair vaatler yok, Malatya’nın da bunu bilmesi gerekir diye düşünüyorum. 13 yıl içerisinde Malatya’ya yılda 1 trilyon yatırım geldi. Bu yatırım hızının, hız kesmeden devam etmesini istiyoruz. Bu yatırımlar hayata geçerse, bu rakamlar daha da yukarıya çıkacak. Malatyalı hemşehrilerime, bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, TV Malatya’yı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, TV Malatya’yı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı