MALATYA HABERLERİ

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Ziyaretlerine Devam Ediyor

IHA
28.10.2015 - 15:12Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYI NURETTİN YAŞAR, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

IHA

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, "7 Haziran’da ortaya çıkan tablodan AK Parti olarak kendi üzerimize düşen payları, dersleri çıkardığımıza inanıyorum" dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürdü. Milletvekili Yaşar Yeni Sanayi sitesi esnaflarını ziyaret ederek, esnaflarla sohbet etti. Yaşar, 1 Kasım’ın Türkiye’nin geleceği açısından önemli bir süreç olduğunu kaydederek, "Türkiye’nin geleceği söz konusu. Gelecek nesiller, Türkiye’nin bütünlüğü, kalkınması gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için mücadele ediyoruz. Biz bunun için buradayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz” şeklinde konuştu. Türkiye’nin çok önemli bir seçime gireceğine işaret eden Milletvekili Yaşar, “Hala tamamlamamız gereken eksikler var. Bunları tamamlamak için tek başına iktidar olmak istiyoruz. Tek başına iktidar, istikrar demektir ve bu ülkenin de istikrara ihtiyacı var. AK Parti olarak şunu söylüyoruz, ’13 yıl boyunca yaptıklarımız ortadadır.’ Daha fazlasını yapmak için sizlerin desteğinizi istiyoruz” ifadelerine yer verdi. “Türkiye artık eski Türkiye değil” diyen Yaşar, Türkiye artık eski Türkiye değil. Türkiye artık temelleri çok sağlamlaştırılmış bir ülke. 1 Kasım’da AK Parti’yi yeniden tek başına iktidara getireceğiz. Ülkemizde tekrar istikrar, güven ve yeniden şahlanış devam edecek. AK Parti her zaman millet için, her kesim için var oldu, var olmaya devam edecektir. İnşallah bu birlikteliğimizi 1 Kasım seçimlerinin ardından tek başına iktidara gelerek, daha uzun yıllar sürdüreceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Ziyaretlerine Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Ziyaretlerine Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı