MALATYA HABERLERİ

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Esnafı Ziyaret Etti

IHA
30.10.2015 - 15:25Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYI NURETTİN YAŞAR, ESNAFI ZİYARET ETTİ.

IHA

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Akpınar Meydanı ve Somuncu Baba Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaflardan genel seçimde dua ve destek isteyen Yaşar, 1 Kasım’da milletin tercihinin Türkiye’nin geleceğini belirleyeceğini ifade etti. Türkiye’nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini hatırlatan Yaşar, "7 Haziran’da ortaya çıkan tablodan AK Parti olarak kendi üzerimize düşen payları, dersleri çıkardığımıza inanıyorum. Bu bilinçle 1 Kasım’a gidiyoruz. İnşallah milletimizin desteğiyle yeniden tek başına iktidara geleceğiz" diye konuştu.
“VERDİĞİMİZ HER SÖZÜ TUTTUK”
Konuşmasının devamında esnaflara verilecek desteklerden bahseden Yaşar, “Esnafa düşük faizli kredi uygulaması sürecek. 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği verilecek. Basit usulde vergilendirilen esnafın yıllık 8 bin liraya kadar kazançlarından hesaplanan vergisi alınmayacak. 3 yıl boyunca milletimize verdiğimiz her sözü tuttuk. Bu beyannamede de sadece ve sadece yapabileceklerimize yer veriyoruz” şeklinde konuştu. Yaşar, Türkiye AK Parti iktidarıyla birlikte güçlü ekonomisi, ileri demokrasisi ve aktif dış politikasıyla dünyanın yükselen yıldızı olmayı sürdüreceğini vurguladı.
"OY KULLANMA SAATLERİNE DİKKAT"
Yaşar, sandık başına gidecek Malatyalı seçmenlere önemli bir uyarıda da bulundu. Yaşar, “1 Kasım Pazar günü oy verme için saat 08.00’den 17.00’ye kadar geçecek zaman oy verme süresi olacak. Ancak YSK’nın kararı uyarınca Malatya, Adıyaman, Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Batman, Şırnak, Ardahan, Iğdır ve Kilis illerinde ve bu illerde bulunan ceza infaz kurumlarında oy vermenin başlangıç ve bitiş saatleri 07.00-16.00 olarak uygulanacak” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Esnafı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 15 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Esnafı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı